Zuzana Salanciová

Ide to aj so zníženou funkciou štítnej žľazy

pred

po

Ide to aj so zníženou funkciou štítnej žľazy

 

Človek bojuje o to, čo by chcel v živote dokázať

Je pravda, že vytúžená postava je sen každej ženy. Problémom je ako ju dosiahnuť, ako byť šťastná a hrdá a denne si vykračovať a povedať si waaau som dobrá, som krásna a vaše sebavedomie stúpa vyššie a vyššie. Moja váha presahovala pomaly 109 kg. 

Výsledky krvi ma naštartovali k zmene

Bola som u môjho endokrinológa, ktorý mi povedal, že urobí aj test na cukor. Súhlasila som a výsledok ma zarazil. Bolo mi do plaču. Povedala som si DOSŤ!!! Tak som hľadala, kto by mi mohol pomôcť získať vytúženú postavu a vrátiť stratené sebavedomie. Našla som na internete stránku SVET ZDRAVIA. Objednala som sa na prvé stretnutie s pani Majerovou, mojou konzultantkou.

Prvé váženie?

Skoro mi oči vypadli. Priznám sa, chcelo sa mi hrozne plakať, kričať a hnevala som sa sama na seba. Ako som to mohla takto pokaziť?! Pani Majerová ma upokojila, aby som sa nebála, že to spolu dokážeme. Dohodli sme sa na ročnom programe. Upravili mi jedálny lístok a už bolo na mne či to dokážem. Prestala som fajčiť a hneď som začala s programom. Od 10.5.2018 -10.5.2019 som schudla 16 kíl a idem ďalej, mám osobného trénera a pohyb je mojou radosťou, cítim sa úžasne a tak ľahko :-)

 

Doporučujem každej žene, nech sa viac na seba pozerá a stará o seba. So Svetom zdravia Vám to pôjde ľahšie. Ďakujem Svetu zdravia a mojej super konzultantke pani Majerovej ;-) 

Tabuľka výsledkov

Zuzana Salanciová

Vek: 35
Výška: 180 cm
-13.7 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 107.9 kg 94.2 kg
Obvod pásu 121 cm 94 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Blanka Ftáčková

Návšteva Sveta zdravia – správna voľba

Už dlho som počúvala o tejto metóde chudnutia Avšak vôbec som tomu nejako neverila. Presvedčilo ma, keď začala chodil kolegynka do Sveta...

-6 kg
Pobočka
Svet zdravia Malacky

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

519 588
kg schudli klienti
93
pobočiek
200
špecialistov