Hľadáte prácu, ktorá má zmysel? Pridajte sa
k nám a pomáhajte ľuďom žiť zdravo!

Ivana, Lenka a Mirka – špecialistky z pobočky Svet zdravia, Praha 1 - Dlážděná.

Spoznajte nás

Svet zdravia je dynamicky sa rozvíjajúci franchízový koncept pôsobiaci v oblasti zdravia, výživy, kondície a úpravy váhy. Nahliadnite k nám a staňte sa súčasťou jedinečného konceptu!

Atraktívny odbor

Stále viac ľudí si uvedomuje, ako strava ovplyvňuje nie len ich hmotnosť, ale hlavne zdravie a kvalitu života jednotlivca a celej rodiny. Pôsobíme v oblasti zdravia, kondície a úpravy váhy a pomáhame ľuďom osvojiť si zdravé stravovacie návyky pre ľahší život.

Unikátny systém

Naša činnosť je založená na vysokých profesných štandardoch a unikátnom systéme poradenstva Komplexnej nutričnej typológie, ktorá bola vyvinutá v spolupráci s popredným českým odborníkom na výživu RNDr. Petrom Fořtom, CSc.

Komplexná
nutričná typológia

Koncepcia nášho poradenstva je založená na Komplexnej nutričnej typológii. Jedná sa o unikátnu metódu, s jej pomocou na základe diagnostiky, dotazovania klienta, určenia pH a biochemického vyšetrenia krvi dokážeme zostaviť úplne individuálny osobný výživový plán "ušitý na mieru".

Nadštandardné služby

Klientom poskytuje nadštandardné poradenské služby pre prirodzené a trvalé schudnutie a zdravý životný štýl. Poradenstvo je založené na metóde Komplexnej nutričnej typológie. Klientami je táto unikátna služba veľmi pozitívne vnímaná a žiadaná.

Česká spoločnosť

Máme za sebou viac ako 22 rokov praxe v odbore. S budováním siete poradní sme začali v roku 2010 a už začiatkom roku 2011 sme otvorili prvú pobočku. Dnes koncept zahŕňa celkovo 68 prevádzok v Českej republike a 20 na Slovensku.

Expanzia

V súčasnej dobe jednáme so záujemcami o master licenciu v ďalších európskych krajinách.

Naši špecialisti

Vo svete zdravia pracuje 176 profiesionálne vyškolených špecialistov, vďaka ich starostlivosti dosahujú naši klienti optimálnu váhu a zlepšenie celkovej kondície. Naším program prešlo už viac ako 62 tisíc spokojných klientov.

Vedecko-lekárska rada

Garantom kvality služieb Sveta zdravia je Vedecko-lekárska rada. Jej členmi sú poprední českí odborníci na výživu a lekári so špecializáciou na oblasti súvisejúce s výživou, obehovým systémom atď.

Zoznámte sa s majiteľom spoločnosti

Aj do práce sa môžete tešiť

Našou snahou je vytvárať príjemné pracovné prostredie, v ktorom vládne priateľská atmosféra, ľudia sú otvorení a navzájom spolupracujú.

Pracovné prostredie

Neformálna firemná kultúra a priateľské pracovné prostredie sú jedným zo základných pilierov nášho úspechu. Na našich moderných pobočkách na vás dýchne príjemná rodinná atmosféra. Neváhaj a pridaj sa k nám! Práve teraz je ten správny čas!

Technológie

Aby sme vám pomohli získať viac klientov, neustále pracujeme na vylepšení našich webových stránok a využívame najmodernejšie prúdy marketingu, aby ste boli stále vidieť. Pre prácu s klientami potom využívame prepracovaný interný systém a mnoho ďalších nástrojov pre zjednodušenie vašej práce.

Benefity

Našim zamestnancom poskytujeme motivačné finančné ohodnotenie na základe ich výkonu. Zameriavame sa na ich neustále vzdelávanie a profesný rast, ale vieme sa tiež dobre baviť. Počas roku pripravujeme niekoľko spoločných mimopracovných akcií, kde sa môžete so svojimi kolegami z iných pobočiek lepšie spoznať a vymeniť si cenné skúsenosti.

Motivácia

Pre našich zamestnancov máme nastavený program ocenenia a uznania, ktoré sú udeľované špecialistom a pobočkám v sieti Svet zdravia za úspechy dosiahnuté vo svojom odbore. Udeľovaním týchto ocenení a uznaní vzdávame hold tvrdej práci a zároveň ctíme vaše odhodlanie byť úspešný a presadiť sa. To zvyšuje vašu povesť u kolegov a klientov.

Podpora

Každý nový zamestnanec prejde úvodným zaškolením, v ktorom vás naučíme všetko, čo budete pre prácu vo Svete zdravia potrebovať. Všetci zamestnanci sú od prvého dňa zvyknutí si pomáhať, a preto sa neváhajú obrátiť na skúsenejšieho kolegu so žiadosťou o radu alebo pomoc. Všetci ťaháme za jeden povraz.

Vzdelanie a rozvoj

Dlhodobo si zakladáme na kvalite poskytovaných služieb a odbornosti našich špecialistov. Systém kreditového školenia s názvom Akadémia Sveta zdravia je vôbec najrozsiahlejším vzdelávacím projektom v oblasti výživového poradenstva v ČR. Cieľom je zaistiť špecialistom najnovšie poznatky z odboru, aby mohli svojim klientom predávať skúsenosti a znalosti najvyššej kvality. Nad rámec povinných školení môžu špecialisti ďaľej získať špecializáciu v oblastiach ako je napríklad športová výživa, výživa detí, výživa diabetikov, celiakov a ďalších. Pýtame sa našich špecialistov, čo chcú vedieť, a šijeme pre nich školenia na mieru. Lektori jednotlivých školení sú vždy poprední odborníci na výživu.

Aké je u nás pracovať

Kto iný vám atmosféru u nás predstaví lepšie než vaši budúci kolegovia? Niekoľko z nich vám povie, ako sa im vo Svete zdravia pracuje, čoho si najviac cennia a prečo si vybrali práve Svet zdravia.

Vízie a hodnoty

Nemáme pravidlá, máme hodnoty.

PRIATEĽSKOSŤ

praktický prístup k riešeniu klientových problémov / jedonoduchosť riešení

PROFESIONALITA

odborné rady a odporúčania / priebežné konzultácie osobne,
po telefóne aj e-mailom

VÝSLEDKY

stabilné výsledky
bez jo-jo efektu / nielen strata nadváhy, ale predovšetkým zlepšenie kondície

PRAKTICKOSŤ

individuálny, ale komplexný
prístup / ihneď využiteľné informácie / programy zostavené "na telo"

Zoznámte sa s naším týmom

Spoznajte tých, ktorí stoja za vznikom a rozvojom franchízového konceptu Svet zdravia. Na centrále rovnako ako na všetkých pobočkách Sveta zdravia na vás dýchne príjemná a priateľská atmosféra. Neustále pracujeme na zdokonaľovaní našich služieb a posúvame našu spoločnosť ďalej. Sme tu pre vás, aby sme vás podporili, motivovali a vytvorili tie najlepšie podmienky pre vašu prácu vo Svete zdravia.

Josef Hůla

Majiteľ spoločnosti

Na čo byť viac hrdý než na to, že Váš úspech je založený na pomoc ľuďom s ich zdravím, váhou a kondíciou? Svet zdravia je pre mňa spojenie životnej dráhy s užitočnosťou.

Marta Nosková

Výkonná riaditeľka

Som pragmatik, ktorý nelieta pár metrov nad zemou a verí, že všetko dobre dopadne. Vždy zvažujem pozitíva a negatíva každého rozhodnutia a následne vyhodnotím mieru rizika.

Monika Bartolomějová

Projektový manažér pre rozvoj a výskum

So mnou sa stretne každý špecialista predtým, než ho vypustíme do Sveta, aby som si preverila jeho znalosti.

Eva Kuhnová

Projektová asistentka

Vďaka práci vo Svete zdravia žijem svoj zdravý sen. Podieľam sa na vývoji KNT a klientom predávam zdravé recepty.

Martin Kolář

Supervízor prevádzok Sveta zdravia

Kráľovné krásy na súťažiach Miss sľubujú, že keď vyhrajú, budú bojovať za svetový mier. Ja som šiel do Sveta zdravia, aby som sa stal najlepším špecialistom.

Martin Noha

Manažér online projektov

Vo svete zdravia sa starám o to, aby sme mali mnoho spokojných klientov. Každý kontakt je pre mňa dôležitý a jedinečný.

Markéta Hrodková

Marketingový manažér

Za svoju kariéru som pracovala na mnoho zaujímavých pozíciach v oblasti marketingu a PR. Vo Svete zdravia som v rovnakej roli.

Petra Králová

Asistentka marketingu

Medzi moje záujmy patrí predovšetkým rodina (dve deti a manžel), s ktorou trávim každý voľný čas.

Tereza Boháčová

Asistentka vedenia firmy

Vždy bola u mňa rodina na prvom mieste, a preto sa snažím akýkoľvek voľný čas tráviť pohromade s nimi. Rada relaxujem v prírode, a tak medzi moje záujmy ...

Beáta Jelínková

Recepčná

Nemám rada nudu, a preto akýkoľvek voľný čas venujem najrôznejším aktivitám. Milujem športy, výlety v prírode, dobrú zábavu a hlavne svoju rodinu a priateľov.

Kde nás nájdete

Vyberte si zo 20 poradní Sveta zdravia v SR tú, ktorá vám je najbližšie.

Ako sa k nám pridať

1. Pošlite životopis

Páči sa vám naša práca? Neváhajte a obratom nám zašlite svoj životopis.

2. Ozveme sa

Do troch dní sa s vami spojíme a radi vás potešíme pozvaním na pohovor.

3. Pohovor

V prvom kole sa stretnete s vedúcim pobočky, ktorý hľadá posilu a prejdete odborným testom.

4. Rozhodnutie

Na nových kolegov sa vždy tešíme. Výsledok pohovoru vám dáme vedieť čo najskôr.

Hodím sa na prácu špecialistu?

Vyskúšajte v teste, či sa hodíte pre prácu špecialistu. Test Vám zaberie 5 minút a ihneď po je dokončení dostanete do e-mailu jeho vyhodnotenie.

Koho hľadáme?

Práca u nás je pre každého, kto sa nebojí výziev. Ak sme vás zaujali, pozrite sa, koho práve hľadáme.

2

Pracovné príležitosti pre asistentky

24

Pracovné príležitosti pre špecialistov

2

Pracovné příležitosti
na centrále

Poďte k nám pracovať

Pridajte sa do našich radov

Spýtajte sa

Nenašli ste všetko, čo vás zaujíma? Spýtajte sa a my vám vaše otázky zodpovieme.

Franchízing

Máte vyššie ambície a skôr ako špecialistom by ste sa chceli stať majiteľom pobočky Svet zdravia? Našim partnerom - franchízantom, poskytujeme zázemie silnej českej akciovej spoločnosti, možnosti čerpať z dlhoročných skúseností zakladateľov v tomto oboru, vysokú ziskovosťou a pozitívny cash-flow už od prvých mesiacov. Ponúkame samostatné podnikanie so silným zázemím.

Jedinečný koncept Svet zdravia Vám poskytne slobodu majiteľa, nezávislého podnikania a zároveň výhodu silného partnera a účinnú podporu. Môžete vybudovať nezávislé podnikanie, postavené na preverenom koncepte s úplne novou a unikátnou službou Komplexná nutričná typológia. Všetci franchízanti sú našimi rovnocennými partnermi. Máte tak možnosť presadzovať vlastné nápady, komunikovať priamo s Vedecko-lekárskou radou a mať istotu, že koncept je blízky mentalitou vašim klientom klientom. Vo Svete zdravia ste samostatný podnikateľ, ale na svoje podnikanie nie ste nikdy sám.

VIAC INFORMÁCIÍ

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov