Svet zdravia: špecialista na chudnutie

Nájsť poradňu

Svet zdravia prináša jedinečný koncept starostlivosti o klienta vychádzajúci z filozofie trvalo udržateľnej výživy človeka pomocou unikátnej metabolickej diagnostiky KNT. Máme detailne prepracovanú zdravotnú diagnostiku, zostavujeme individuálne výživové plány pre klientov s nadváhou, podvýživou, pre športovcov aj pre deti alebo diabetikov. Povieme vám, ktoré potraviny sú pre vás vhodné a ktorým sa je lepšie vyhnúť. A mohli by sme tu napísať mnoho ďalších vecí...

Ale tou najdôležitejšou súčasťou Sveta zdravia sú Lenka, Eva, Monika, Martin, Anička, Michal, Jana, Dominika a asi 160 ďalších výživových špecialistov. Práve ich opakovaná starostlivosť, diagnostika, dobrá nálada a hlavne podpora a odborné znalosti sú kľúčom k dosiahnutiu vášho cieľa. Všetci naši špecialisti sú pripravení sa po dobu programu stať vašim sprievodcom a trénerom, ktorý sa postará, aby práve váš príbeh bol ten úspešný. Už na to nieste sami.


Október 2018

Svet zdravia prináša nové a unikátne nakombinované balíčky QUICK START 1-2-3 pre zaručene rýchle chudnutie.

September 2018

Svet zdravia uviedol na trh nové revolučné proteinové tyčinky bez lepku SMART PRINCESS – príchuť jahodová, čokoláda s malinami a kokosová – ktoré sú sladené inulýnom a palatinózou.

August 2018

Svet zdravia reaguje na stále vzrastajúci počet klientov s potravinovou intoleranciou a zaviedol novú službu Potravinová intolerancia na vybraných poradniach v ČR.

Jún 2018

Svet zdravia uviedol na trh nové syrové sušenky SMART BREAK so zvýšeným obsahom vlákniny a bielkovín bez chemických prísad a palmového tuku s rascou, s provensálskym korením alebo s cesnakom.

Máj 2018

Svet zdravia uviedol na trh novú proteinovú bezlepkovú kašu SMART MASH s jahodami alebo s čokoládou s vysokým obsahom vlákniny a bielkovín.

Január 2018

Svet zdravia predstavuje novú aplikáciu Môj svet zdravia, ktorá dopĺňa komplexnú starostlivosť poskytovanú klientom.
V aplikaci môžu naši klienti jednoducho sledovať svoje úspechy, vidieť detailné štatistiky z diagnostiky a navyše si môžu online viesť svoj výživový denník. K dispozícii majú aj priame spojenie na ich osobného výživového špecialistu.

Apríl 2017

Na základe poznatkov z poradní zaviedol Svet zdravia pre svojich klientov novú službu INDEX CHUDNUTIA. Klient získa komplexnú analýzu stavu organizmu vrátane rozboru krvi vo vzťahu k chudnutiu a prípadným rizikovým faktorom.

Marec 2017

Svet zdravia pripravil pre svojich klientov novú detoxikačnú kúru PURE, ktorá obsahuje tri produkty – BELLY CARE, 5 CARE, LYMPH CARE za zvýhodnenú cenu vrátane shakeru a brožúry zdarma.

Február 2017

Svet zdravia predstavil svojim klientom nový kakaový a vanilkový proteínový nápoj 4H COMPLEX PROTEIN pre ochranu svalovej hmoty pri chudnutí a jej rast pri silových športoch.

Január 2017

Svet zdravia predstavil svojím klientom nové produkty z rady SMARTFOOD: Jedinečný prípravok SMART SHAKE – príchuť banán, kakao, vanilka – ktorý spolahlivo nahradí jedno vyvážené jedlo.
A sladké sušienky SMART BREAK – príchuť kokos, kakao, skořice – ktoré sú jedinými na slovenskom trhu so zvýšeným obsahom bielkovín a pritom úplne bez chemických prísad.

Nevember 2016

Spoločnosť SUNKINS a.s. vyvinula pre Svet zdravia 4 rady prémiových doplnkov stravy, ktoré sa predávajú v radách PHARM, PURE, BURN a FOOD (aktuálne smartfood).

Jún 2016

Na základe poznatkov z poradení Svet zdravia sme pre našich klientov na vybraných pobočkách pripravili genetické vyšetrenie na zistenie genetických predispozícií intolerancie lepku a laktózy.

Marec 2016

Svet zdravia uviedol novú službu VÝŽIVA DIABETIKOV. A to preto, že až 30 % klientom bol z výsledkov biochemického vyšetrenia zistený prediabetes alebo diabetes. Naviac, množstvo klientov k nám už s týmto ochorením prichádza.

September 2015

Svet zdravia reaguje na stále zvyšujúci počet detí s nadváhou a zaviedol novú službu VÝŽIVA DETÍ.

Máj 2015

Poradňami Sveta zdravia prešlo už 59.016 spokojných klientov, ktorí trvalo schudli celkovo 233.186 kg.

Apríl 2015

Spoločnosť Svet zdravia rozširuje portfólio svojich vlastných produktov o šikovné cereálie Smart Snack, ktoré Vám zaistia prísun komplexných sacharidov a vlákniny. Zasítia Vás na dlhú dobu. Výborné sú na raňajky alebo ako desiata medzi hlavnými jedlami.

Viac informácií tu

Marec 2015

Spoločnosť Svet zdravia sa stala Garantom detskej výživy projektu School Snack. Podporujeme zloženie ich desiát a odporúčame ich ako vhodnú súčasť jedálníčku školopovinným deťom.

Viac informácií tu

Február 2015

Prevádzky Svet zdravia začínajú v rámci rozširovania a skvalitňovania svojich služieb ponúkať vyšetrenie pomocou certifikovaného prístroja Photoplethysmograph, vďaka ktorému zistíte, aký je stav Vášho cievneho systému a miera Vášho mentálneho a fyzického stresového zaťaženia..

Viac informácií tu

Január 2015

Koncept Sveta zdravia zahŕňa celkovo 55 poradní v Českej republike a 17 na Slovensku. Po novom expandujeme tiež do ďalších európskych krajín pod názvom SUNKINS. Prvá poradňa bola otvorená aj v Poľsku.

November 2014

Spoločnosť Svet zdravia vyvinula v spolupráci s Vedecko-lekárskou radou Komplexnú nutričnú typológiu pre športovcov. Športová výživa hrá dôležitú rolu v uskutočňovaní športových cieľov. To čo zjete, má na Váš športový výkon až 30% vplyv. Pokiaľ budete výživu zanedbávať alebo úplne ignorovať, potom bude mať Váš súper vždy výhodu.

Viac informácií tu

Október 2014

Svet zdravia rozširuje portfólio svojich vlastných produktov o Omega 3 Premium + Q10, nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú potrebné pre správnu funkciu srdca, mozgu a podporujú dobrý zrak.

Viac informácií tu

August 2014

Poradňami Sveta zdravia prešlo už 45.088 spokojných klientov, ktorí trvalo schudli celkovo 178.867 kg.

Jún 2014

Prevádzky Sveta zdravia začínajú v rámci rozširovania a skvalitňovania svojich služieb ponúkať Mikroskopické vyšetrenie krvi. Jedná sa o unikátnu preventívnu metódu, ktorá analyzuje kvapku krvi. Máte tak možnosť prehliadnuť si do najmenších detailov vlastnú krv, z odborného výkladu sa dozvedieť, či je všetko v poriadku, alebo ako prípadné nedostatky odstrániť.

Február 2014

Poradňami Sveta zdravia prešlo už 34.846 spokojných klientov, ktorí trvalo schudli v priemere o 3,6 kilogramov, teda celkovo 124.504 kg.

December 2013

Svet zdravia v prestížnom ekonomickom časopise Forbes medzi TOP 10 franchisovými systémami, ktoré sa oplatí sledovať.

Viac informácií tu

November 2013

Poradňami Sveta zdravia prešlo už 31.810 spokojných klientov, ktorí trvalo schudli v priemere o 3,3 kilogramov, teda celkovo 106.172 kg.

Október 2013

Svet zdravia rozširuje portfólio svojich vlastných produktov o proteínovú tyčinku NatBar 100% prírodnú s konopným proteínom, ktorá je vhodná ako ideálna desiata pre ľudí s nadváhou, ale aj deti či športovcov.

Viac informácií tu

Leto 2013

Prevádzky Svet zdravia v rámci rozširovania svojich služieb začínajú ponúkať genetické testovanie (zistenie trombofílnych mutácií). Garantom tejto služby je popredná česká genetická klinika Genetika Plzeň. Jej riaditeľ je MUDr. Petr Lošan sa stal tiež novým členom Lekárskej rady Sveta zdravia.

Viac informácií tu

Jar 2013

Bola založená Akadémia Sveta zdravia, unikátny kreditový systém školení nutričných špecialistov. Cieľom akadémi je zaistiť špecialistom komplexné vzdelanie v oblasti zdravej výživy a klentom služby najvyššej kvality.

Viac informácií tu

December 2012

Sieť nutričných poradní Svet zdravia rýchlo expanduje, v Českej republike je otvorených ďalších 10 prevádzok.

Leto 2012

Poradňami Sveta zdravia prešlo už cez 11 tisíc spokojných klientov, ktorí trvalo schudli v priemere o 4,1 kilogramov, teda celkovo viac ako 45.000 kg.

December 2011

Sieť poradní Svet zdravia sa rýchlo rozrastá, ku koncu roku 2011 bolo predných celkovo 21 licencí na prevádzku nutričných poradní Svet zdravia. Nové prevádzky vznikli napríklad v mestách Brno alebo Hradec Králové.

Marec 2011

Bola ustanovená Vedecko-lekárska rada Sveta zdravia, ktorá je garantom kvality služieb. Jej členmi sú nielen poprední českí odborníci na výživu, ale tiež lekári so špecializáciou na oblasti súvisejúcich s výživou, obehovým systémom atď.

Viac informácií tu

Január 2011

Dňa 17.1.2011 bola v Prahe v ul. Dlážděná otvorená prvá pilotná prevádzka Sveta zdravia. Behom jednoho roku prešlo naším programom na tejto prevádzke viac ako 900 klientov.

Leto 2010

Vznik sietí poradní Sveta zdravia začína v roku 2010, kedy popredný český odborník na výživu dr. Petr Fořt v spolupráci s majiteľom Sveta zdravia, pánom Josefom Hůlom odštartovali vývoj Komplexnej nutričnej typológie (KNT), špeciálnej metódy, na ktorej je postavený koncept Sveta zdravia.


Nájsť poradňu

Svet zdravia v číslach

503 456
kg schudli klienti
92
pobočiek
205
špecialistov

Svet zdravia v číslach

537 404
kg schudli klienti
90
pobočiek
86
špecialistov