Elena Ďurčanská

Až vďaka Svetu zdravia som začala chudnúť aj napriek zdravotným problémom

pred

po

Až vďaka Svetu zdravia som začala chudnúť aj napriek zdravotným problémom

Predtým som aj napriek zdravej strave schudnúť nevedela

MUDr. Bukovský vo svoje knihe hovorí, že "sedavé zamestnanie" je zbraň hromadného ničenia a keď sa k tomuto ešte pridá znížená funkcia štítnej žľazy a menopauza, tak katastrofa pre telo je na svete. Napriem tomu, že som stále dodržiavala podľa mňa "zdravé stravovanie", pribúdanie kilogramov sa mi síce zastavilo, ale schudnúť som nemohla.

 

So Svetom zdravia som však chudla

V januári, keď som si pozerala fotky z osláv Nového roka, som sa plná zúfalstva rozhodla vyhľadať odbornú pomoc a na internete som si našla "Svet zdravia", a tak som sa prihlásila. Pri prvom stretnutí s výživovou poradkyňou, pani Ľubicou Majerovou, som sa dozvedela, že moja strava nie je vôbec vyvážená, dokonca sa čudovala, že som schopná niečo robiť pri takom nízkom kalorickom príjme. Od februára som sa stravovala podľa predpísaného programu a začala som pomaly, ale iste chudnúť, aj napriek tomu, že som mala  zdravotné problémy a nemohla som takmer 2 mesiace športovať. Počas môjho programu som schudla 9 kg a som veľmi šťastná. Snažím sa veľa chodiť, začala som aj behať a teším sa, že budem ďalej pokračovať v mojom novom zdravotnom štýle a zbavovať sa ďalších kilogramov.

 

Ďakujem p. Majerovej za naozaj milý a profesionálny prístup k svojim klientom a povzbudivé slová, ktoré nám všetkým pomáhajú túto ťažkú cestu zvládnuť.

 

Elena Ďurčanská

Vek: 61
Výška: 160 cm
-9.5 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 84.2 kg 74.7 kg
Obvod pásu 109 cm 87 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Marcel Maruchnič

Pán Maruchnič schudol za pol roka 20kg a stále pokračujeme

Do pobočky Sveta zdravia ma doviedla snaha  urobiť niečo s mojou nadváhou. Po mnohých neúspešných pokusoch o chudnutie som...

-20 kg
Pobočka
Svet zdravia Košice

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

529 729
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov