Gabriela Hudecová

Zmenila som životný štýl a splnila si svoj cieľ

pred

po

Zmenila som životný štýl a splnila si svoj cieľ

Čo ma viedlo k tomu, aby som sa odhodlala navštíviť Svet zdravia v Piešťanoch

Moja akási nespokojnosť so sebou samou, pretože som sa necítila komfortne – aj pri snahe jesť „akože“ zdravo – z môjho pohľadu, kilečká sa ma držali. Nie som, opäť z môjho pohľadu, nejaká obézna - v októbri 2017 som mala 76,8 pri výške 162 cm, ale ako píšem vyššie, necítila som sa dobre. Niektoré jedlá mi spôsobovali zažívacie problémy a ja som nevedela, prečo sa tak deje.

Práve ponuka Sveta zdravia v Piešťanoch, konkrétne Ing. Adriána Valková mi pomohla zmeniť  môj životný štýl

Prvá konzultácia bola o zhodnotení môjho tela, aký som typ, čo mám v strave uprednostňovať a pod. A najdôležitejšie odporúčanie – pitný režim. Nie som sama, ktorá nepociťuje smäd. A začala som piť vodu podľa odporúčania. Dnes je to pre mňa samozrejmé, napiť sa. Dám si na stôl džbán a ani neviem a je prázdny.

Postupne sa dostavili výsledky

Vybrala som si 6 mesačný program a nebanujem ani jedno EURO, pretože výsledky sa dostavili, zmenila som stravovanie podľa pokynov, obdržala som Osobný výživový plán podľa metabolickej diagnostiky KNT, začala som sa cítiť lepšie, pretože každý mesiac váha, aj keď pomalšie, ale išla dolu. Dnes mám 71 kg.

Splnila som si svoj cieľ

Keďže mojím cieľom bola úprava telesnej váhy o cca 4,8 - 5 kg,  cieľ som dosiahla, aj keď som občas „zhrešila“ a dala si nejakú mlsnôtku. Ale nevyčítala som si to, pretože to nebolo pravidlo. Veľmi mi pomohli recepty, ktoré mi p. Ing. Valková posielala mailom. A boli to recepty na Vianoce a Veľkú noc na ozaj „dobrotky“, teda koláčiky. Ale racionálne. Môžem zodpovedne prehlásiť, že recepty sú úžasne chutné. Mojou výhodou je, že rada varím, rada skúšam nové chute.

Nový spôsob stravovania plánujem dodržiavať

Chcem zostať pri tomto spôsobe stravovania, lebo mi to vyhovuje a som spokojná. Samozrejme k zmene stravovania treba dať aj pohyb. Lebo pohyb, to je život.

Dôležitá je spokojnosť

Čo viac si človek môže želať. Byť spokojný sám so sebou. Vážiť si seba, že to dokázal. Viaceré moje kamarátky v mojom veku si už hovoria, čo už budem vymýšľať, už to nejako doklepem, nebudem už nič meniť. Každý je zodpovedný sám za seba. Keď mi povedia – dobre vyzeráš, odpoviem, aj vy môžete, len musíte chcieť.

Veľká vďaka patrí Svetu zdravia v Piešťanoch

Vyslovujem veľké poďakovanie Ing. Valkovej aj jej kolegyni, pretože boli profesionálne ústretové, úctivé, a to je najväčšia devíza, pretože, ak by môj prvý kontakt nebol takýto, asi by som skončila hneď po prvej konzultácii. Ďakujem za to, že ma naučili, čo je to pitný režim. Je to najdôležitejší faktor pri zmene životného štýlu.

Môj záver – ešte raz ďakujem a odporúčam, odporúčam, odporúčam.

Gabriela Hudecová

Vek: 70
Výška: 162 cm
-5.7 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 76.8 kg 71.1 kg
Obvod pásu 99 cm 91 cm

Ďalší príbeh

pred

po

Anna Belková

Pani Anna navštevuje pobočku v Prešove, kde zhodila takmer 15 kg. Držíme palce, aby sa jej takto darilo aj naďalej.

Mám 66 rokov. Skúšala som schudnúť viackrát, aj som trochu schudla, ale po čase znova pribrala. Sama som to teda nedokázala. Teraz pevne verím, že...

-14 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

529 729
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov