Martin Lieskovsky

Zdravotné problémy ustúpili a užívam si nové možnosti.

pred

po

Zdravotné problémy ustúpili a užívam si nové možnosti.

 

A dosť...

Častejšie zdravotné problémy v mojom veku 34 rokov ma doviedli k rozhodnutiu niečo zmeniť. Predchádzajúce diéty pomohli vždy krátkodobo a po čase sa prejavil všetkým známy JOJO efekt. Takto som sa dostal k váhe 108 kg.

 

Hľadanie pomoci na internete a pozitívne recenzie na Svet zdravia

Na internete som hľadal možnosti ako dlhodobo znížiť hmotnosť a hlavne si ju udržať. Pri prvom stretnutí mi pán Tužinský vysvetlil postup a priebeh nášho programu. Počas jednotlivých konzultácií sme stanovili môj metabolický typ, vhodné a nevhodné potraviny. Príručky s chutnými receptami pomohli upraviť jedálniček tak, aby obsahoval veľmi chutné a zdravé jedlá.  

 

Po šiestich mesiacoch...

Moja váha sa ustálila ešte nižšie ako bol môj prvotný cieľ 100 kg. Po skončení programu mám 94 kg a cítim sa oveľa lepšie. Zdravotné problémy ustúpili a užívam si nové možnosti. 

 

Ak sa aj vy pohrávate s myšlienkou niečo vo svojom živote zmeniť, načakajte a prihláste sa. 

Martin L.

Tabuľka výsledkov

Martin Lieskovsky

Vek: 35
Výška: 180 cm
-14.3 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 108.2 kg 93.9 kg
Obvod pásu 108.5 cm 101.5 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Mária Korviniová

Vďaka úprave môjho jedálnička som schudla zo stehien i bokov

Čo bolo mojou motiváciou navštíviť Svet zdravia v Piešťanoch? Moja nespokojnosť sama so sebou, so svojou váhou a najmä snaha urobiť so svojím...

-6 kg
Pobočka
Svet zdravia Piešťany

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

519 588
kg schudli klienti
93
pobočiek
200
špecialistov