Martin Lieskovsky

Zdravotné problémy ustúpili a užívam si nové možnosti.

pred

po

Zdravotné problémy ustúpili a užívam si nové možnosti.

 

A dosť...

Častejšie zdravotné problémy v mojom veku 34 rokov ma doviedli k rozhodnutiu niečo zmeniť. Predchádzajúce diéty pomohli vždy krátkodobo a po čase sa prejavil všetkým známy JOJO efekt. Takto som sa dostal k váhe 108 kg.

 

Hľadanie pomoci na internete a pozitívne recenzie na Svet zdravia

Na internete som hľadal možnosti ako dlhodobo znížiť hmotnosť a hlavne si ju udržať. Pri prvom stretnutí mi pán Tužinský vysvetlil postup a priebeh nášho programu. Počas jednotlivých konzultácií sme stanovili môj metabolický typ, vhodné a nevhodné potraviny. Príručky s chutnými receptami pomohli upraviť jedálniček tak, aby obsahoval veľmi chutné a zdravé jedlá.  

 

Po šiestich mesiacoch...

Moja váha sa ustálila ešte nižšie ako bol môj prvotný cieľ 100 kg. Po skončení programu mám 94 kg a cítim sa oveľa lepšie. Zdravotné problémy ustúpili a užívam si nové možnosti. 

 

Ak sa aj vy pohrávate s myšlienkou niečo vo svojom živote zmeniť, načakajte a prihláste sa. 

Martin L.

Tabuľka výsledkov

Martin Lieskovsky

Vek: 34
Výška: 180 cm
-14.3 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 108.2 kg 93.9 kg
Obvod pásu 108.5 cm 101.5 cm

Môj špecialistaĎalší príbeh

pred

po

Petra Suchánková

„Svet zdravia“ som objavila prostredníctvom internetu. Využiť služby Sveta zdravia som sa rozhodla, pretože som vedela, že niekde v stravovaní asi robím chybu. Keďže problémy s váhou má aj moja mamina, nahovorila som ju, aby sme išli do toho spoločne.

Vďaka cenným radám ako sa stravovať, som schudla za pol roka 12 kg. Taktiež sa podarilo veľmi pekne schudnúť aj mojej mamine. Konečne môžeme byť na...

-13 kg
Pobočka
Svet zdravia Trenčín

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

507 094
kg schudli klienti
93
pobočiek
203
špecialistov