Radoslav Pádej

Zaujala ma vaša reklama a rozhodol som sa, že to skúsim napísať

pred

po

Zaujala ma vaša reklama a rozhodol som sa, že to skúsim napísať

Začiatkom roka som na internete čítal reklamu na Vašu firmu. Veľmi ma zaujala a rozhodol som sa, že skúsim napísať. Ozvali sa mi hneď a dohodli sme si termín. Moje prvé stretnutie bolo veľmi príjemné a srdečné. Váha a hodnoty môjho tela ma veľmi prekvapili. Moja hmotnosť bola 95,8 kg a bol som obézny. Po pár nastavených pravidlách a dodržiavaní správnej výživy som začal chudnúť. Bolo to pre mňa veľmi zaujímavé a nové. Vôbec som nehladoval, ale naopak začal som pravidelne jesť a dodržiavať pitný režim. Po následnej kontrole som bol milo prekvapený, že bolo pár kíl dole. Ďalšie dobré rady pani špecialistky... a všetko išlo správnym smerom. Po troch mesiacoch správneho stravovania a pravidelného pohybu som schudol 14,1 kg. Cítim sa neskutočne dobre a môj život sa zmenil. Chcem sa za všetko poďakovať pani špecialistke a hlavne sám sebe. Všetkým odporúčam, treba ísť a začať žiť naplno.

PS: Chcem dodať, že pracujem ako šéfkuchár a preto táto výzva bola pre mňa dvojnásobná.

Radoslav Pádej

 

Radoslav Pádej

Vek: 39
Výška: 177 cm
-14.1 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 95.8 kg 81.7 kg
Obvod pásu 99 cm 83 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Marián Gálik

O Svete zdravia som sa dozvedel z televíznej relácie JOJ V siedmom nebi, kde som videl taxikára, ktorý schudol 55 kg a navštevoval stredisko Svet zdravia. Zaujalo ma to, pretože doteraz som absolvoval rôzne diéty, ale účinok bol veľmi krátkodobý a hneď po mesiaci sa dostavil jojo efekt.

Navštívil som stredisko Svet zdravia na Grosslingovej 5 v Bratislave. Stretol som tam milé, ochotné a odborne fundované dievčatá. Začala...

-10 kg
Pobočka
Svet zdravia Bratislava

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov