Alica Čechvalová

Za pol roka sa mi podarilo schudnúť 13 kg.

pred

po

Za pol roka sa mi podarilo schudnúť 13 kg.

K Svetu zdravia ma priviedla náhoda v správnu dobu

Na poradňu Sveta zdravia som narazila úplne náhodou na internete práve v čase, kedy som mala problémy s nadváhou. Okamžite ma oslovila a rozhodla som sa zavolať. Prišla som sa pozrieť a ich ponuka ma oslovila.

V ich starostlivosti som bola pol roka

Za tento čas sa mi vďaka mojej poradkyne podarilo postupne krok za krokom získať zdravé stravovacie návyky. Postupne som vylúčila zo svojho jedálnička čokoládu a ostatné nezdravé jedlá a nahradila ich ovocím a zeleninou. A výsledok sa postupne dostavil. Moja váha klesala a za celý tento čas sa mi podarilo schudnúť neskutočných 13 kg. Začala som samozrejme aj cvičiť a viac sa hýbať. Zlepšil sa aj môj zdravotný stav a prestali mi opúchať nohy.

Starostlivosť Sveta zdravia vrelo odporúčam

Toto všetko by som ale určite nedokázala bez mojej poradkyne Adriány Valkovej Vadrnovej, ktorá ma za celý tento čas citlivo usmerňovala. Rada by som odporučila výživovú poradňu Sveta zdravia Piešťany aj ostatným, ktorý majú podobné problémy s nadváhou.

Tabuľka výsledkov

Alica Čechvalová

Vek: 55
Výška: 165 cm
-13.3 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 75.9 kg 62.6 kg
Obvod pásu 99 cm 87 cm

Moja špecialistkaĎalší príbeh

pred

po

Renáta Aronová

Pani Aronová schudla u nás za 4 mesiace už 14 kg a pokračuje ďalej. Gratulujeme!

A povedala som „DOSŤ!“   Sadla som si a usporiadala myšlienky v hlave. V 40-tke som sa prejedla k váhe 92 kg,...

-14 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

483 439
kg schudli klienti
93
pobočiek
201
špecialistov