Mária Krajčírová

Vždy som bola štíhla a po deťoch sa mi nedarilo schudnúť.

pred

po

Vždy som bola štíhla a po deťoch sa mi nedarilo schudnúť.

Upútala ma cena za konzultáciu

O Svete zdravia som čítala na internete a prišlo mi fajn využiť prvú konzultáciu za zvýhodnenú cenu. Riešila som svoje stravovanie a tiež svoju váhu. Hneď na prvej konzultácii som bola milo prekvapená úžasným prístupom a nenútenou konverzáciou s výživovou poradkyňou. Veľmi ma to oslovilo, hlavne sa mi páčilo, že mi neboli vnucované žiadne produkty. Aj kde teraz by som ich odporučila. Premýšľala som nad investovaním do môjho zdravia.

Investícia sa oplatila

Vybrala som si 3-mesačný program s cvičiacimi videami a schudla som skoro 6 kilogramov.

Cítim sa plná energie a strava mi vyhovuje, nie som hladná. Cvičenie sa stalo súčasťou môjho života. Už sa nevrátim k predchádzajúcemu spôsobu života, pretože Svet zdravia mi ukázal cestu a ja vidím, že mi to len prospieva.

Chcem sa poďakovať p. Vadrnovej za jej profesionálny prístup a ústretovosť. Všetkým odporúčam odbornosť a profesionalitu vo Svete zdravia!!

Mária Krajčírová

Vek: 39
Výška: 166 cm
-5.5 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 75.8 kg 70.3 kg
Obvod pásu 99 cm 91 cm

Ďalší príbeh

pred

po

Zdenka Guťanová

Aj po skončení programu moja hmotnosť klesá stále dolu

Svet zdravia prišiel v tom správnom momente Svet zdravia som objavila na internete práve v momente, keď som si povedala, že musím so sebou...

-30 kg
Pobočka
Svet zdravia Nitra

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

529 550
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov