Adriana MVDr.Kašubová

Všetkým prajem minimálne rovnaké úspechy ako som dosiahla Ja

pred

po

Všetkým prajem minimálne rovnaké úspechy ako som dosiahla Ja

Moja diéta vôbec nefungovala a tak som sa rozhodla pre Svet zdravia

Prihlásila som sa do tohto programu, pretože som pri svojej váhe takmer 86 kg začala mať zdravotné aj psychické problémy. Nevedela som vykonávať bežné činnosti bez nadmerného potenia a zadýchania sa. Taktiež mi vadilo, že som sa už takmer do žiadneho oblečenia nezmestila. Začala som držať "svoju"diétu, ale kilá nešli vôbec dolu, bola som unavená a frustrovaná. Tak som si povedala,že to nie!!! Musím si nájsť odbornú pomoc! Preto som navštívila Svet zdravia a vďaka výživovej špecialistke a programu, ktorý mi nastavila, som za pol roka zhodila 10kg. Cítim sa super! Pri spolupráci s p. výživovou poradkyňou to nejako išlo aj samo. Treba byť len trochu viac disciplinovaný v stravovaní a ak sa dá, pridať aj telesnú aktivitu /tej som ja teda moc nedala/.

Som veľmi rada, že som sa dostala práve do rúk Sveta zdravia, všetkým prajem minimálne rovnaké úspechy v "ozdravovaní tela" ako som dosiahla vďaka výživovej poradkyni Ja.

Adriana MVDr.Kašubová

Vek: 48
Výška: 164 cm
-10.1 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 85.2 kg 75.1 kg
Obvod pásu 110 cm 98 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Petra Némethová

Napriek tomu, že slečna Petra už pred návštevou vo Svete zdravia jedla zdravo a makala v posilňovni s trénerom, veľmi ťažko zhadzovala...

Ako každá žena, aj ja odjakživa zvádzam boj so svojimi mierami. Nedostala som žiaľ do vienka ideálne miery modelky, o ktorých každá z nás tajne...

-14 kg
Pobočka
Svet zdravia Bratislava II

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

533 086
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov