Viera Šeďová

Pani Vierka po 3 mesiacoch vo Svete zdravia schudla 10 kg a stále pokračuje :)

pred

po

Pani Vierka po 3 mesiacoch vo Svete zdravia schudla 10 kg a stále pokračuje :)

V júni tohto roku som prehodnotila môj životný štýl a dospela som k záveru, že treba zmeniť moju životosprávu a preto som navštívila pobočku „Svet zdravia“. Na základe rozhovoru s poradcom Martinom a výsledkov krvných testov som  dospela k rozhodnutiu, že zmením svoje stravovacie návyky. Naučila som sa kombinovať potraviny podľa mojich potrieb. Zo svojho jedálnička som vylúčila bielu múku, sladkosti a nezdravé tuky. Po 3 mesiacoch úpravy stravy a pravidelných konzultáciách s Martinom som schudla 10 kíl. Dnes sa cítim oveľa lepšie a sebaistejšie. Stravu ďalej kombinujem podľa nutričnej typológie a snažím sa pridávať k zdravej strave aj pohyb. Pokračujem v chudnutí ďalej :).  Ďakujem všetkým zamestnancom pobočky „Svet zdravia“ v Liptovskom Mikuláši.

 

Tabuľka výsledkov

Viera Šeďová

Vek: 49
Výška: 152 cm
-9.3 kg
pred po
Hmotnosť 74.3 kg 65 kg
Obvod pásu 105 cm 92 cm

Ďalší príbeh

pred

po

Marta Belavá

Celiakia a chudnutie: Moja skúsenosť so Svetom zdravia

O úspechoch Sveta zdravia som sa dozvedela náhodou z internetu V 50-tich rokoch mi diagnostikovali celiakiu, v ...

-7 kg
Pobočka
Svet zdravia Považská Bystrica

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

519 588
kg schudli klienti
93
pobočiek
200
špecialistov