Viera Šeďová

Pani Vierka po 3 mesiacoch vo Svete zdravia schudla 10 kg a stále pokračuje :)

pred

po

Pani Vierka po 3 mesiacoch vo Svete zdravia schudla 10 kg a stále pokračuje :)

V júni tohto roku som prehodnotila môj životný štýl a dospela som k záveru, že treba zmeniť moju životosprávu a preto som navštívila pobočku „Svet zdravia“. Na základe rozhovoru s poradcom Martinom a výsledkov krvných testov som  dospela k rozhodnutiu, že zmením svoje stravovacie návyky. Naučila som sa kombinovať potraviny podľa mojich potrieb. Zo svojho jedálnička som vylúčila bielu múku, sladkosti a nezdravé tuky. Po 3 mesiacoch úpravy stravy a pravidelných konzultáciách s Martinom som schudla 10 kíl. Dnes sa cítim oveľa lepšie a sebaistejšie. Stravu ďalej kombinujem podľa nutričnej typológie a snažím sa pridávať k zdravej strave aj pohyb. Pokračujem v chudnutí ďalej :).  Ďakujem všetkým zamestnancom pobočky „Svet zdravia“ v Liptovskom Mikuláši.

 

Viera Šeďová

Vek: 49
Výška: 152 cm
-9.3 kg
pred po
Hmotnosť 74.3 kg 65 kg
Obvod pásu 105 cm 92 cm

Ďalší príbeh

pred

po

Lenka Andrlová

Návšteva Sveta zdravia bola správa voľba

SVET ZDRAVIA, čo to je? Zasa jedna z tých namotávok, ktoré z ľudí vytiahnu peniaze a nič z toho. Prvá myšlienka, ktorá asi...

-10 kg
Pobočka
Svet zdravia Malacky

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

529 550
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov