Mária Korviniová

Vďaka úprave môjho jedálnička som schudla zo stehien i bokov

pred

po

Vďaka úprave môjho jedálnička som schudla zo stehien i bokov

Čo bolo mojou motiváciou navštíviť Svet zdravia v Piešťanoch?

Moja nespokojnosť sama so sebou, so svojou váhou a najmä snaha urobiť so svojím zdravím niečo skôr ako bude neskoro.

Vďaka Komplexnej nutričnej typológii som pochopila, prečo sa mi doteraz nedarilo výrazne schudnúť

Keď som prvýkrát prišla do Sveta zdravia, mala som 73,3 kg. Niekto by mohol povedať, že to nebolo veľa, ale pri mojej výške 157 cm už nadváha hraničila s obezitou. Vždy som si myslela, že mojím problémom je, že málo cvičím. Ale aj keď som vyvinula nejakú enormnú námahu, schudla som maximálne 3 kg  a potom sa ručička na váhe zastavila, hoci som v pohybe pokračovala. Keď som dostala svoj osobný stravovací plán podľa metabolickej diagnostiky KNT, pochopila som PREČO. Celý život som jedla nesprávne potraviny.

Zvykanie si na nový spôsob stravovania

Môj nový jedálníček je našťastie dosť pestrý, len ma zo začiatku veľmi unavovalo každý deň vymýšľať nové jedlá. V tomto mi veľmi pomohla moja výživová špecialistka pani Ing.Valková, ktorá mi poradila, aby som si vypestovala určitý stereotyp, ale aby som pritom dbala na nutričnú vyváženosť jedál.

S novým životným štýlom plánujem pokračovať

Hoci som doteraz schudla iba 6 kg, som veľmi rada, že som schudla zo stehien a bokov. S viscerálnym tukom urputne bojujem, ale keďže so zmenou životného štýlu nemienim prestať, verím, že sa mi ho časom podarí dostať na správnu úroveň.

Vôbec neľutujem, že som sa obrátila na Svet zdravia, pretože zmenili môj pohľad na to, čo jem.

Tabuľka výsledkov

Mária Korviniová

Vek: 45
Výška: 157 cm
-6.1 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 73.3 kg 67.2 kg
Obvod pásu 93 cm 86 cm

Ďalší príbeh

pred

po

Marcel Maruchnič

Pán Maruchnič schudol za pol roka 20kg a stále pokračujeme

Do pobočky Sveta zdravia ma doviedla snaha  urobiť niečo s mojou nadváhou. Po mnohých neúspešných pokusoch o chudnutie som...

-20 kg
Pobočka
Svet zdravia Košice

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

519 588
kg schudli klienti
93
pobočiek
200
špecialistov