Miriam Prokopová

Váha ako v osemnástke

pred

po

Váha ako v osemnástke

Po prvej návšteve som si povedala, že to skúsim sama

Volám sa Miriam a mám 53 rokov. O Svete Zdravia som sa dozvedela od dcéry, ktorá bola objednaná na meranie do SZ. Hneď večer som si sadla k internetu a všetko pozisťovala. Prvý raz som SZ navštívila v roku 2017. Mala som vtedy 66kg. Po príchode domov som si povedala, že to zvládnem aj sama.

 

Po čase som sa opäť ozvala a vstúpila do programu

Vyskúšala som diéty, ktoré voľakedy fungovali. Dokázala som schudnúť 3-4kg. Každý mesiac som mala viac a viac až mi bolo všetko malé. To bol impulz na to, aby som to riešila s odborníkmi. Preto som sa objednala do SZ. Začala som 1.3.2019 v Malackách pri špecialistke Janke Antoničovej. Pri tejto metóde som nikdy nebola hladná a chutilo aj rodine. Bolo to moje najjednoduchšie a zároveň najpríjemnejšie znižovanie prebytočných kilogramov.

 

JETE A CHUDNETE. SUPER!!!

Pred návštevou SZ som bola stále unavená, stravovaním sa všetko upravilo a zostalo energie aj na športovanie, čo predtým neprichádzalo do úvahy. Vďaka správnemu nastaveniu stravovania a cvičenia, som dosiahla svoju métu a to bolo mať za päť mesiacov 54,1kg. Každý televízny program a knihy, ktoré boli o chudnutí, som pozerala a obdivovala ľudí, čo dokážu. Dokázala som to aj JA. Dúfam, že si tú vysnívanú váhu aj udržím.

Veľké Ďakujem Janke Antoničovej zo SZ v Malackách. Prajem veľa spokojných klientov, ku ktorým odteraz patrím aj JA.

Miriam Prokopová

Vek: 53
Výška: 163 cm
-11.8 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 65.6 kg 53.8 kg
Obvod pásu 78 cm 76 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Anna Macková

Kilá postupne ubúdali a všetko malo svoj zmysel

Pre tých, ktorí ešte váhajú tu mám odporúčanie.... Po viacerých operáciach brušnej dutiny som mala obrovské problémy s trávením. Len čo ma...

-16 kg
Pobočka
Svet zdravia Poprad

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov