Rudolf Dej

Uvedomil som si, že zdravotné problémy, ktoré mám súvisia s obezitou a nechcem ich naďalej ignorovať.

pred

po

Uvedomil som si, že zdravotné problémy, ktoré mám súvisia s obezitou a nechcem ich naďalej ignorovať.

Prečo ste sa rozhodli navšíviť Svet Zdravia?

Zásadne kvôli svojmu zdraviu. Na prvú konzultáciu vo Svete Zdravia ma objednala dcéra, vďaka čomu som si uvedomil, že zdravotné problémy, ktoré mám, súvisia s obezitou a nechcem ich naďalej ignorovať. 

Čo Vám dala spolupráca so Svetom Zdravia? 

Naučil som sa ako sa mám správne stravovať, osvojil si zdravé stravovacie návyky, dostal som veľa pomocných rád pri nakupovaní a výbere potravín.

Aké zmeny u Vás nastali?

Cítim sa oveľa lepšie. Začal som byciklovať. Mám toľko energie, že bez problémov stíham mladším kolegom. Nemusím užívať lieky na cholesterol, upravil sa mi krvný tlak.

Čo by ste odkázali ľudom, ktorých trápi obezita a ich zdravotný stav?

Aby navštívili Svet Zdravia a nechali si poradiť od odborníkov. Všetkým, ktorí budu navštevovať alebo už navštevujú túto poradňu, prajem veľa síl a odhodlania. Z vlastných skúsenosti, aby chodievali pravidelne na kontroly k takej príjemnej slečne ako ja. Chcem poďakovať svojej špecialistke Ing. Lucii Kostovej, bez ktorej pomoci by som to nezvládol.

Rudolf Dej

Vek: 63
Výška: 168 cm
-17.0 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 105.3 kg 88.3 kg
Obvod pásu 121 cm 102 cm

Ďalší príbeh

pred

po

Andrea Lančinova

Najviac som bola zvedavá na metabolickú diagnostiku

Formulár som vyplnila zo zvedavosti Zaujala ma reklama ,,Svet  zdravia“, hlavne metabolická diagnostika KNT, na tú som bola najviac zvedavá....

-8 kg
Pobočka
Svet zdravia Považská Bystrica

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov