Jana Jánošová

Svet zdravia je jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote

pred

po

Svet zdravia je jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote

Do Sveta zdravia som sa dostala vďaka internetu

Nemala som odvahu, ale nakoniec som sa telefonicky objednala na konzultáciu. Dnes si môžem povedať, že som spravila jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. 

Stále som mala vysoký cholesterol a vysoký krvný tlak. Aj keď som navštevovala pravidelne svojho lekára, dodržiavala som diétu, ktorú mi predpísal a podstivo som užívala lieky na cholesterol, nič mi nepomáhalo. Mala som aj nadváhu, s ktorou som bojovala stále, najmä po menopauze. 

 

Kilogramy šli postupne dolu

Osvojila som si jedálniček, s ktorým som bola nadmieru spokojná. Už po 2 mesiacoch boli viditeľné zmeny. Aj výsledky u lekára sa zlepšili na 1*.  Môj úspech v chudnutí vidím predovšetkým v pravidelných kontrolách s mojou špecialistkou Annou Krebs Artimovou, ktorá mi bola oporou a ktorá ma motivovala počas celej doby starostlivosti. Bola stále usmiata a vždy som ochádzala s ďalšou a ďalšou motiváciou a s radosťou som sa tešila na ďalšiu návštevu. Kilogramy šli pomaly ale s istotou dolu bez hladovania. 

 

Touto cestou by som sa chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať za ústretovosť a za ľudský prístup. Zmenil sa mi šatník, ale čo je hlavné, že sa mi zlepšil môj zdravotný stav a kondícia.

Veľká vďaka!

Janka J. 

Tabuľka výsledkov

Jana Jánošová

Vek: 53
Výška: 168 cm
-19.2 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 88.9 kg 69.7 kg
Obvod pásu 110 cm 88 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Irena Bezáková

Prvýkrát som prišla do poradne Sveta zdravia spolu s dcérou, ktorá túto stránku objavila na internete. Zaujali ma príbehy ako sa podarilo ľuďom pekne schudnúť a preto som sa rozhodla túto zmenu podstúpiť.

Naučila som sa správne stravovať, ktoré potraviny sú pre mňa vhodné a ktoré nie. Za 7 mesiacov sa mi postupne podarilo schudnúť vyše 18 kg,...

-19 kg
Pobočka
Svet zdravia Trenčín

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

519 588
kg schudli klienti
93
pobočiek
200
špecialistov