Jana Jánošová

Svet zdravia je jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote

pred

po

Svet zdravia je jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote

Do Sveta zdravia som sa dostala vďaka internetu

Nemala som odvahu, ale nakoniec som sa telefonicky objednala na konzultáciu. Dnes si môžem povedať, že som spravila jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. 

Stále som mala vysoký cholesterol a vysoký krvný tlak. Aj keď som navštevovala pravidelne svojho lekára, dodržiavala som diétu, ktorú mi predpísal a podstivo som užívala lieky na cholesterol, nič mi nepomáhalo. Mala som aj nadváhu, s ktorou som bojovala stále, najmä po menopauze. 

 

Kilogramy šli postupne dolu

Osvojila som si jedálniček, s ktorým som bola nadmieru spokojná. Už po 2 mesiacoch boli viditeľné zmeny. Aj výsledky u lekára sa zlepšili na 1*.  Môj úspech v chudnutí vidím predovšetkým v pravidelných kontrolách s mojou špecialistkou Annou Krebs Artimovou, ktorá mi bola oporou a ktorá ma motivovala počas celej doby starostlivosti. Bola stále usmiata a vždy som ochádzala s ďalšou a ďalšou motiváciou a s radosťou som sa tešila na ďalšiu návštevu. Kilogramy šli pomaly ale s istotou dolu bez hladovania. 

 

Touto cestou by som sa chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať za ústretovosť a za ľudský prístup. Zmenil sa mi šatník, ale čo je hlavné, že sa mi zlepšil môj zdravotný stav a kondícia.

Veľká vďaka!

Janka J. 

Tabuľka výsledkov

Jana Jánošová

Vek: 53
Výška: 168 cm
-19.2 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 88.9 kg 69.7 kg
Obvod pásu 110 cm 88 cm

Moja špecialistkaĎalší príbeh

pred

po

Terézia Šlapková

Nikdy neoľutujem svoje rozhodnutie ísť do toho!

Hmotnosť sa pomaly rokmi zvyšovala Mám 46 rokov a postupne ako pribúdali rôčky, pribúdali aj kilečká, pomaly ale isto 1-2 kg ročne aj napriek...

-10 kg
Pobočka
Svet zdravia Považská Bystrica

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

502 276
kg schudli klienti
92
pobočiek
203
špecialistov