Viera Masárová

Úpravou stravy dosiahnete svoj CIEĽ – Úbytok na váhe bez hladovania

pred

po

Úpravou stravy dosiahnete svoj CIEĽ – Úbytok na váhe bez hladovania

Ako začať?

Asi presne tak ako to bolo. Písal sa rok 2017 a ja som mala v tom roku oslavovať 50-tku. A viete si to predstaviť, idete si kúpiť šaty na oslavu a ...za prvé vaša veľkosť buď nie je alebo za druhé ja ako na „starú babku“. Bola som z toho dosť smutná.

 

Vedela som, že problém je v strave

Moje pokusy o chudnutie boli v podstate od dospelosti. I keď som športovala, niečo nesedelo.....STRAVA. Skúšala som delenú stravu, rôzne diéty ako bola kapustová, vajíčková, ale vždy sa dostavil jojo efekt.

A to asi nebolo náhodou, keď sa mi v apríli dostalo do rúk aprílové číslo časopisu Fitštýl.  V ňom som si našla na jednej stránke kontakt na Svet zdravia. Zavolala som a behom týždňa som išla na prvé stretnutie. Na prvom stretnutí ma pani Neštická odvážila, zmerala a zapísala údaje. Moja váha bola bez 20dkg 80kg. Waw, pri výške 167cm hodne, že?

 

Zmenila som svoje stravovanie podľa odporúčaní

Začiatok programu bol 29.4.2017 a do konca roka som schudla 17kg. Ale nebolo to len o strave, začala som športovať 3krát do týždňa. Stravu som dodržiavala podľa pokynov. Krabičkovala a nosila všade so sebou. Naučila som sa dodržiavať pitný režim a pravidelne jesť, 5krát denne. A napodiv aj chuť  na sladké vymizla.

 

V režime pokračujem aj naďalej

Svet zdravia je úžasný a môžem ho odporučiť všetkým, ktorí si hľadajú výhovorky ako to nejde. Svet zdravia ma naštartoval. Sú to už presne 2 roky a ja stále dodržiavam stravovanie a pitný režim ako na začiatku. Zvykla som si a pokladám to za úplne normálne, lebo CHCEM a nie musím. A už vôbec sa nechcem vrátiť k pôvodnej konfekčnej veľkosti. Z vlastnej iniciatívy a zvedavosti chodím štvrťročne na kontrolu, aby som sa uistila, že nepriberám alebo nechudnem zo svalovej hmoty a robím veci správne.

 

Ďakujem mojej špecialistke slečne Neštickej a taktiež pani Majerovej za trpezlivosť a podporu.

Svet zdravia môžem len odporučiť a dávam kontakt všade a všetkým, ktorí majú záujem urobiť niečo so svojimi prebytočnými kilami.

 

Viera Masárová

Vek: 51
Výška: 167 cm
-16.2 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 79.8 kg 63.6 kg
Obvod pásu 101 cm 79 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Zlatica Kohlmajerová

Svet zdravia mi poradil ako mám jesť a pritom schudnúť

Najprv sa predstavím Mám 69 rokov, výšku 164 cm, a váhu 70 kg. Už 7 mesiacov sa riadim unikátnou diagnostickou metódou KNT pre...

-13 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov