Mária Švehlová

Svet zdravia som objavila na internete

pred

po

Svet zdravia som objavila na internete

O schnudutie som sa pokúšala viackrát

Na intenete som objavila Svet zdravia a rozhodla som sa, že skúsim túto možnosť. Keďže som už mala za sebou viaceré márne pokusy o schnudnutie, veľmi som neverila, že sa mi to podarí. Moje stále pribúdajúce zdravotné problémy a veľká únava organizmu ma však prinútili nájsť ďalšiu cestu.

Pozitív na konci programu je veľmi veľa

Určite neľutujem návštevu Sveta zdravia. Vďaka p. Ing. Vrtíkovi sa mi podarilo naučiť sa zdravšie stravovať. Pridala som k tomu aj trocha viac pohybu a úspech sa začal dostavovať. Som šťastná, lebo sa mi vrátila stratená energia a chuť do života. Nielen, že sa mi podarilo schudnúť vyše 10 kg, ale najdôležitejšie je to, že sa cítim oveľa lepšie, mám viac energie a upravili sa mi aj niektoré zdravotné problémy.

Veľké ďakujem 

Ďakujem Svetu zdravia a hlavne p. Ing. Vrtíkovi za dobré a profesionálne rady. Vrele odporúčam každému vyskúšať tento spôsob chudnutia a získať lepšie zdravie.

Tabuľka výsledkov

Mária Švehlová

Vek: 61
Výška: 163 cm
-11.3 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 84.1 kg 72.8 kg
Obvod pásu 106 cm 103 cm

Môj špecialistaĎalší príbeh

pred

po

Jana Barcajová

Bol pre mňa zázrak, že po prvých 12 dňoch úpravy stravy išlo 1,7 kg dole

Poznáte ten pocit, keď sa snažíte zhodiť nadbytočné kilečká a stále sa nedarí. Tak to bolo aj v mojom prípade. Pätnásť rokov som držala...

-9 kg
Pobočka
Svet zdravia Bratislava V

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

495 409
kg schudli klienti
92
pobočiek
203
špecialistov