Mária Švehlová

Vďaka programu Svet zdravia sa mi vrátila stratená energia a chuť do života

pred

po

Vďaka programu Svet zdravia sa mi vrátila stratená energia a chuť do života

O schnudutie som sa pokúšala viackrát

Na intenete som objavila Svet zdravia a rozhodla som sa, že skúsim túto možnosť. Keďže som už mala za sebou viaceré márne pokusy o schnudnutie a aj rôzne zázračné diety, veľmi som neverila, že sa mi to podarí. Moje stále pribúdajúce zdravotné problémy a veľká únava organizmu ma však prinútili nájsť ďalšiu cestu a osloviť odborníkov na výživu a chudnutie.

Pozitív na konci programu je veľmi veľa

Určite neľutujem návštevu a účasť v programe Svet zdravia. Vďaka p. Ing. Vrtíkovi sa mi podarilo naučiť sa zdravšie stravovať. Pridala som k tomu aj trocha viac pohybu a úspech sa začal približovať. Neverila som že sa to dá, teraz som šťastná, lebo sa mi vrátila stratená energia a chuť do života. Nielen, že sa mi podarilo schudnúť vyše 10 kg, ale najdôležitejšie je to, že sa cítim oveľa lepšie, mám viac energie a upravili sa mi aj niektoré zdravotné problémy.

Veľké ďakujem 

Ďakujem Svetu zdravia a hlavne p. Ing. Vrtíkovi za dobré a profesionálne rady. Vrele odporúčam každému vyskúšať tento spôsob chudnutia a získať lepšie zdravie bez liekov a operácii. 

Mária Š.

Mária Švehlová

Vek: 62
Výška: 163 cm
-11.3 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 84.1 kg 72.8 kg
Obvod pásu 106 cm 103 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Anežka Micsinszká

Vďaka dcéram žijem opäť plnohodnotný život

Do Sveta Zdravia som sa dostala vďaka mojim dvom dcéram, ktoré navštívili poradňu kvôli diagnostike. Boli uchvátené konceptom poradne a tak som si...

-23 kg
Pobočka
Svet zdravia Košice

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov