Katarína Čičkova

Svet zdravia - moja 6 mesačná premena

pred

po

Svet zdravia - moja 6 mesačná premena

Volám sa Katarína (vek 28) a za posledných 5 rokov sa mi nepodarilo znížiť moju váhu. Len som priberala a priberala kilečká. Po dlhom váhaní a neúspešných všakovakých domácich diétach som sa rozhodla pre zmenu. Pre šancu na zdravý život a nájsť znova samú seba. Po úžasných výsledkoch mojej blízkej známej som už nemohla neveriť úspešným výsledkom, ktoré chcem dosiahnuť.

Začala som viac jesť a schudla som
Pod vedením a s podporou mojej špecialistky, som už v prvý mesiac videla neuveriteľné výsledky. Nebolo to ľahké. Začiatky plné odopierania sladkostí, slaných pochutín a výrobkov typu jaternička, boli naozaj ťažké. Prvé dni detoxu som začínala s nadšením, no priebeh nebol pre mňa ľahký. No zvládla som to a výsledky na seba nenechali dlho čakať. Prvé kilá a centimetre, ktoré ubúdali ma hnali v pred. Najťažšie bolo naozaj odriekanie jedál, ktoré som obľubovala a vždy som si ich dopriala. Znížila som nadmerné pitie kávy, naučila som sa dodržiavať zanedbávaný pitný režim, ale hlavne som začala pravidelne jesť, jesť a jesť. R-O-V (Raňajky-Obed-Večera) sa stali mojou pravidelnosťou. Už po 42 dňoch sa cítila naozaj skvelo. Zhodila som 5kg a vyše 10cm z bokov, čo je naozaj úspech. Bez jojo efektu a hlavne za tak krátky čas a bez pravidelného cvičenia, na ktorý som nemala moc času. A jediné čo robím je, že skoro stále JEM. Proste dodržiavam pokyny a rady od mojej špecialistky. 
Je pravda, že prišli na mňa aj slabšie dni. Všetko moje snaženie sa stoplo alebo spomalilo, keď si dala všetko, čo nemôžem. Počas vianočných sviatkov som poľavila. Zlé výsledky, ktoré prinieslo moje poľavenie, ma prinútilo znova prehodnotiť ciele, ktoré chcem dosiahnuť a riadne zamakať, aby som sa dostala naspäť na predvianočnú váhu a mohla pokračovať vo svojom cieli. A oplatilo sa.

Svet zdravia ma naštartoval
Na konci mojej 6 mesačnej premeny som dokázala omnoho viac než len schudnúť 9kg. Predovšetkým zmeniť životný štýl k lepšiemu, naučiť sa veľa vecí o strave a pevnej vôli, ktorú som denne zoceľovala. Začala som sa mať znova rada, zmizli moje zlé nálady a začala som sa usmievať na svet. Svet zdravia ma naštartoval a verím, že to dotiahnem do svojho splneného cieľa a spokojnosti. Ďakujem mojej špecialistke za trpezlivosť a podporu. Ďakujem všetkým, ktorí ma podporovali a nevzdali to so mnou. Odporúčam každému využiť pomoc a odbornosť tímu ľudí vo Svete Zdravia

Katarína Čičkova

Vek: 29
Výška: 164 cm
-9.0 kg
pred po
Hmotnosť 82.2 kg 73.2 kg
Obvod pásu 96 cm 84 cm

Ďalší príbeh

pred

po

Aurélia Plávková Tináková

Volám sa PaedDr. Aurélia Plávková Tináková, PhD. Som vysokoškolský pedagóg, vedec a spisovateľ. Narodila som sa ako nedonosené dieťa s hmotnosťou 1,20 kg.......

Volám sa PaedDr. Aurélia Plávková Tináková, PhD. Som vysokoškolský pedagóg, vedec a spisovateľ. Narodila som sa ako nedonosené dieťa s hmotnosťou...

-13 kg
Pobočka
Svet zdravia Liptovský Mikuláš

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

537 404
kg schudli klienti
90
pobočiek
86
špecialistov