Lívia Janštová

Som živý príklad toho, ako veľmi úprava stravy môže zmeniť postavu

pred

po

Som živý príklad toho, ako veľmi úprava stravy môže zmeniť postavu

Nikdy som nedržala diétu

Vždy som veľmi túžila mať hmotnosť, ktorú mojej výške a veku odporúčajú lekári. S obdivom a aj so závisťou som sledovala moje kamarátky, aké sú štíhle a krásne. Nikdy som nedržala diétu. Bála som sa, že si pokazím žalúdok. Pýtala som sa samej seba, prečo je to na tom svete také nespravodlivé. Jedni sú chudí, druhí sú tuční.

 

Bola som si vedomá, že ak to nezastavím, budem mať veľké zdravotné problémy

A takto roky ubiehali, ja som sa so svojou váhou zmierila a vravela som si, veď sme len raz na tomto svete. Prečo by som si nedopriala, čo mi chutí. Klobásky, slaninka, chlieb, rožky, pivo, čokoláda a najradšej o desiatej večer. No niečo neskutočné, ako som ničila svoje telo. A to nehovorím ako mi bolo potom zle a nemohla som dobre spať. Hovorila som si " Bože, keby som aj ja tak schudla ", a to bolo všetko, nič som pre to nespravila. Bola som si vedomá, že ak to nezastavím, budem mať veľké zdravotné problémy. A to som nechcela.

Na facebooku som si všimla ponuku na vypracovanie nutričnej typológie a metódu pre prirodzené a trvalé chudnutie bez hladu. Zaujalo ma to. Tak som nabrala odvahu, doma som nikomu nič nepovedala, a ozvala som sa. O niekoľko dní sme si telefonicky dohodli termín a začala som.

 

Pocit z prvej návštevy nebol veľmi presvedčivý

Mala som strach, myslela som si, že to nedokážem. Pocit z prvej návštevy nebol veľmi presvedčivý. To tak predsa nemôže fungovať, že si upravím stravu, budem ju zodpovedne dodržiavať a váha pôjde dolu! Ale prišli prvé výsledky a ja som začala tomu veriť. Bola som šťastná. Musím ale zdôrazniť, keby nebolo mojej špecialistky na zdravie, nikdy by som neschudla. Vďaka nej som spokojná so svojou postavou, so svojim životným štýlom a presvedčila som aj moju dcéru, že to ide a nie je to také bolestivé ako si mnohí myslia. Aj ona navštevuje Svet zdravia. Samozrejme začiatky sú ťažké, chce to pevnú vôľu a nedať sa odradiť, ak to zo začiatku nejde. Musí sa naštartovať metabolizmus a potom sa to rozbehne. Človek si musí uvedomiť, že to robí pre seba.

 

Viem, ľahko sa to hovorí, ale nech si to najradšej každý vyskúša na vlastnej koži. To sa nedá vypisovať všetko, čo som presne jedla, kedy, ako som si jedlo pripravovala, s čím som mala problémy. Málokto mi verí, že úprava stravy tak môže zmeniť postavu. Ale naozaj, ja som živý príklad.

Lívia Janštová

Vek: 44
Výška: 165 cm
-26.6 kg
pred po
Hmotnosť 89.2 kg 62.6 kg
Obvod pásu 102 cm 77 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Jozef Kohlmajer

Sveta zdravia Prešov mi zmenil život :)

Na začiatku to nebolo nič ľahké Po dlhom váhaní, rozmýšľaní a odporúčaní od starej mamy som sa rozhodol navštíviť Svet zdravia v Prešove. Na...

-13 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov