Alena Tomascikova

Sedavé zamestnanie a zlé návyky sa ukázali na mojej postave

pred

po

Sedavé zamestnanie a zlé návyky sa ukázali na mojej postave

Kilá sa postupne nabaľovali

Od malička som športovala, nemala som nikdy nadváhu. A síce ešte v mladom veku, ale postupne sa kilá na mňa nabaľovali. Sedavé zamestnanie a zlé návyky sa ukázali na mojej postave. Až jedného dňa som sa rozhodla, že s tým musím niečo urobiť. Cez internet som objavila Svet zdravia. Svet zdravia som navštívila v októbri a vďaka dobrým radám sa mi podarilo schudnúť, zmierniť svoje zdravotné problémy.

 

Moja cesta sa ešte nekončí

Môj zdravotný stav sa zlepšil už po niekoľkých mesiacoch. Veľkú zásluhu má na tom moja výživová špecialistka Mgr. Martina Kaloková, ktorá ma naučila ako sa mám správne a vyvážene stravovať. Zároveň dodržiavať pitný režim a mať správny pohyb pre svoje telo. Získala som viac energie pre svoje telo a hlavne lepšie zdravie.

Nikdy nebudem ľutovať, že som navštívila Svet zdravia. Bolo to pre mňa jedno z najlepších a najrozumnejších rozhodnutí v živote. Ďakujem za cenné rady a veľmi pekný prístup pri každej konzultácií.

Alena Tomascikova

Vek: 34
Výška: 165 cm
-16.1 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 80.6 kg 64.5 kg
Obvod pásu 83 cm 67 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Beáta Zlacká

Stačí sa len rozhodnúť...

Prečo som sa rozhodla schudnúť?  Volám sa Mgr. Beáta Zlacká. Po prechode som začala priberať a váha ukazovala 72 kg. Celý život som bola...

-9 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

529 729
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov