Michal Sepeši

Schudol som viac ako 30 kg

pred

po

Schudol som viac ako 30 kg

Stačila iba správna motivácia

Ahojte, volám sa Michal a mám 28 rokov. Tak ako každý kto chce schudnúť, tak aj ja som sa pokúšal schudnúť celý svoj život a konečne sa mi to podarilo. Stačilo len nájsť správnu motiváciu. Pre mňa to bola moja priateľka. Začal som chudnúť, lebo sa mi strašne páčila a vedel som, že so svojím vtedajším vzhľadom je veľmi malá šanca na to, aby som sa jej zapáčil. Obrátil som sa teda na Svet zdravia v Prešove a tam sme s mojou výživovou poradkyňou začali môj boj.

Na moje prekvapenie to šlo od prvých dní dobre

Všetko som mal nastavené na mieru a kilá išli pekne dolu. Už je to rok, čo chodím do Sveta zdravia a moja cesta tu končí. Schudol som vyše 30 kg a som spokojný. 

Michal Sepeši

Vek: 28
Výška: 192 cm
-31.7 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 132.6 kg 100.9 kg
Obvod pásu 112 cm 94 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Nikolas Zuzčak

Nech robíte čokoľvek, nevzdávajte sa!

Ahoj, ja som Nikolas (12) a chcel by som sa prihovoriť k tým mladším, ktorý bojujú s nadváhou a chcú schudnúť. Zo začiatku to pôjde ťažšie, ale keď...

-7 kg
Pobočka
Svet zdravia Žilina

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov