Michal Sepeši

Schudol som viac ako 30 kg

pred

po

Schudol som viac ako 30 kg

Stačila iba správna motivácia

Ahojte, volám sa Michal a mám 28 rokov. Tak ako každý kto chce schudnúť, tak aj ja som sa pokúšal schudnúť celý svoj život a konečne sa mi to podarilo. Stačilo len nájsť správnu motiváciu. Pre mňa to bola moja priateľka. Začal som chudnúť, lebo sa mi strašne páčila a vedel som, že so svojím vtedajším vzhľadom je veľmi malá šanca na to, aby som sa jej zapáčil. Obrátil som sa teda na Svet zdravia v Prešove a tam sme s mojou výživovou poradkyňou začali môj boj.

Na moje prekvapenie to šlo od prvých dní dobre

Všetko som mal nastavené na mieru a kilá išli pekne dolu. Už je to rok, čo chodím do Sveta zdravia a moja cesta tu končí. Schudol som vyše 30 kg a som spokojný. 

Michal Sepeši

Vek: 28
Výška: 192 cm
-31.7 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 132.6 kg 100.9 kg
Obvod pásu 112 cm 94 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Eva Zaťková

Po varovaní diabetológom a po tom ako sa ručička na váhe v decembri 2015 zastavila na hodnote 112 kg som si povedala, že je načase niečo s tým urobiť.

Niečo sa mi podarilo schudnúť samotnej, ale uvedomovala som si, že je zdravšie chudnúť za pomoci odborníkov. Keďže som pravidelne chodievala...

-25 kg
Pobočka
Svet zdravia Nové Zámky

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov