Zoltàn Pozsgai

Schudol som 23 kilogramov za 6 mesiacov

pred

po

Schudol som 23 kilogramov za 6 mesiacov

Nakoniec som si zatelefonoval a dohodol termín konzultácie

Keď som si už myslel, že som vyskúšal všetko, všetky možnosti od tréningov až po drastické diéty, a napriek tomu som mal kilogramov čim ďalej tým viac, tak som náhodou na sociálnej sieti natrafil na Svet Zdravia. Zaujala ma ich metabolická diagnostika a povedal som si že ju skúsim. Zavolal som na telefónne číslo, ktoré som našiel na ich webe a dohodol termín, kedy sa zastavím. Vyskúšal som to a na moje prekvapenie výsledok sa dostavil. Ich rady a doporučenia som postupne zaradil do mojho života. Veľkou výhodou je, že už viem ako má moj jedálniček vyzerať a môžem sa podľa neho riadiť na celý živoť.

 

Za 6 mesiacov  - 23 kg a množstvo pozitív

Za prvých 6 mesiacov som schudol neuveriteľných 23kg, nehovoriac o tom, že som sa zbavil zažívacích ťažkostí, tým pádom neužívam na to ani lieky, viem si bez problémov zaviazať topánky, kondičku mám perfektnú a ešte by som mohol ďalej vymenovávať, čo všetko mi dala táto metóda Metabolickej diagnostiky od Svetu Zdravia.  Špecialistke patrí veľká vďaka.  

Zoltán P.

 

Tabuľka výsledkov

Zoltàn Pozsgai

Vek: 37
Výška: 187 cm
-19.5 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 116.8 kg 97.3 kg
Obvod pásu 115 cm 97 cm

Ďalší príbeh

pred

po

Štefan Linka

Pán Linka (51) za 5 mesiacov schudol 10 kg tuku, ale čo je najdôležitejšie, jeho pás je o 21 cm štíhlejší.

Svet zdravia som našiel na internete. Čo tomu predchádzalo? Ráno obúvanie a zaväzovanie šnúrok od topánok. Ten, kto to pozná, vie, aká je to...

-9 kg
Pobočka
Svet zdravia Dunajská Streda

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

514 736
kg schudli klienti
92
pobočiek
202
špecialistov