Tomáš Ďuriš

Podarilo sa mi zmeniť moje stravovanie

pred

po

Podarilo sa mi zmeniť moje stravovanie

Svet zdravia mi pomohol vylepšiť moju životosprávu

Už dlho som rozmýšľal nad niečím zdravým, až sa mi raz naskytla príležitosť riešiť svoju životosprávu. Na zdravú výživu som sa dal od februára 2019, behom mesiaca som začal pociťovať zmeny. Priznávam, na začiatku bolo veľmi ťažké prejsť na nejaký harmonogram. Teraz si jedlá pripravujem ako šéf :) Je máj 2019 a stále dodržujem stravu a chcem ostať pri tom. Zmeny začali byť pozitívne: lepšie sa cítim, nie som nafúknutý po jedle.

Odporúčam určite ísť do tohto programu, naučí Vás to ako správne dodržiavať stravovací režim, ako správne jesť. Ďakujem veľmi svojej špecialistke.

Tomáš Ďuriš

Vek: 25
Výška: 178 cm
-3.2 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 89.9 kg 86.7 kg
Obvod pásu 102 cm 98 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Andrea Lančinova

Najviac som bola zvedavá na metabolickú diagnostiku

Formulár som vyplnila zo zvedavosti Zaujala ma reklama ,,Svet  zdravia“, hlavne metabolická diagnostika KNT, na tú som bola najviac zvedavá....

-8 kg
Pobočka
Svet zdravia Považská Bystrica

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov