Mária Filípkova

Po rokoch som mohla opäť darovať krv

pred

po

Po rokoch som mohla opäť darovať krv

Zlepšili sa moje tráviace problémy

Pred rokom som uvidela reklamu na nastavenie jedálnička podľa metabolizmu. Veľmi ma to zaujalo, lebo som začala mať problémy s laktózou. Chcela som vedieť aké jedlo, zelenina, ovocie a ďalšie suroviny spolu súvisia. Hneď som sa objednala, hoci s obavami ako to zvládnem. Pani Antoničová ma viedla takpovediac za ruku.       

Po čase prestali nielen moje tráviace problémy, ale po 18.rokoch som mohla znovu darovať krv, z čoho som bola veľmi nadšená.

Ďakujem veľmi pekne p. Antoničovej za všetko, čo mi poskytla a aj za kilogramy, ktoré potom išli dole z 91 na súčasných 74kg. Prajem Svetu zdravia, aby sa mu darilo a aby sme spolu robili svet a ľudí okolo seba zdravších.

Mária Filípkova

Vek: 41
Výška: 160 cm
-17.2 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 91.7 kg 74.5 kg
Obvod pásu 113 cm 97 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Aurélia Plávková Tináková

Volám sa PaedDr. Aurélia Plávková Tináková, PhD. Som vysokoškolský pedagóg, vedec a spisovateľ. Narodila som sa ako nedonosené dieťa s hmotnosťou 1,20 kg.......

Volám sa PaedDr. Aurélia Plávková Tináková, PhD. Som vysokoškolský pedagóg, vedec a spisovateľ. Narodila som sa ako nedonosené dieťa s hmotnosťou...

-13 kg
Pobočka
Svet zdravia Liptovský Mikuláš

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov