Anna Vargova

Pani Anna schudla za 6 mesiacov 26 kg!! Gratulujeme!

pred

po

Pani Anna schudla za 6 mesiacov 26 kg!! Gratulujeme!

Do Sveta zdravia ma priviedli zdravotné problémy spôsobené nadváhou

Mala som dosť veľké zdravotné problémy ako vysoký krvný tlak, bolesti kĺbov, zadychcavanie a to kvôli mojej nadváhe. Preto som sa rozhodla pre metabolickú diagnostiku. Veľmi mi pomohla moja konzultantka Dominika, ktorá mi zrozumiteľne vysvetlila celý proces chudnutia. Bola som pevne rozhodnutá, že si musím zlepšiť svoj zdravotný stav. Pochopila som, že mi to prinesie kvalitnejší a zdravší život.

Zmenou stravy som schudla 26 kg

Odvtedy, čo som dostala zoznam odporúčaných potravín, sa stravujem zdravo, čiže si pripravujem stravu len z odporúčaných surovín. Dodržiavala som vždy pokyny konzultantky a napriek môjmu veku (58 rokov) sa mi podarilo už veľa schudnúť. Dňa 16.5. som mala vychodziu váhu 97.2 kg, čiže obezita a viscerálny tuk na hodnote 13. Dnes je 2.11. a už som na váhe 71 kg a viscerálny tuk na hodnote 8.

Počas stravovania som nikdy nemala hlad

Celý proces funguje, len si to musíme spracovať v hlave a vydržať.  

Tabuľka výsledkov

Anna Vargova

Vek: 58
Výška: 162 cm
-26.2 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 97.2 kg 71 kg
Obvod pásu 103 cm 76 cm

Moja špecialistkaĎalší príbeh

pred

po

Lenka Václavová

Nikdy by som neverila, že aj ja môžem schudnúť. Postupom času som veľmi pribrala a chcela som stále schudnúť, no nikdy som preto nič neurobila.

V podstate som tomu ani neverila, že sa mi podarí schudnúť. Ale podarilo sa mi, a to hlavne vďaka môjmu bratovi, ktorý ma podporil a pomohol...

-25 kg
Pobočka
Svet zdravia Nové Zámky

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

462 579
kg schudli klienti
93
pobočiek
214
špecialistov