Nikolas Z.

Nech robíte čokoľvek, nevzdávajte sa!

pred

po

Nech robíte čokoľvek, nevzdávajte sa!

Ahoj, ja som Nikolas (12) a chcel by som sa prihovoriť k tým mladším, ktorý bojujú s nadváhou a chcú schudnúť. Zo začiatku to pôjde ťažšie, ale keď sa rozbehnete ide to ľahko. Možno si budete hovoriť končím alebo to nedám,ale verte mi to dáte a nech robíte čokoľvek, nevzdávajte sa. Keď som schudol ja, tak schudnete aj vy bez ohľadu na to koľko máte rokov alebo koľko vážite. Ja som na začiatku vážil 63,9 kg a teraz vážim 56,6 kg. Schudol som 7,3 kg a stále nekončím. Tak neváhaj a schudni, lebo sa to naozaj oplatí. Cítim sa oveľa lepšie a nemám problém s pohybom.

Na záver by som chcel poďakovať mojej špecialistke Lucii Kostovej, ktorá so mnou mala trpezlivosť a pomohla mi schudnúť.

Veľké ďakujem.

Tabuľka výsledkov

Nikolas Z.

Vek: 12
Výška: 158 cm
-7.3 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 63.9 kg 56.6 kg
Obvod pásu 92 cm 78 cm

Moja špecialistkaĎalší príbeh

pred

po

Alena Mojžišová

Pani Mojžišová schudla vo Svete Zdravia v Prešove za 5 mesiacov už 12 kg a v chudnutí s nami pokračuje ďalej.

Príbeh p.Mojžišovej: Na konzultáciu do Sveta zdravia som sa prihlásila spontánne. Stačilo mi pozrieť sa na stránku a hneď som vedela, že je to...

-12 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

454 920
kg schudli klienti
95
pobočiek
220
špecialistov