Lenka Uriková

Navštíviť poradňu Sveta zdravia som sa rozhodla na základe mojich tráviacich problémov.

pred

po

Navštíviť poradňu Sveta zdravia som sa rozhodla na základe mojich tráviacich problémov.

Mala som ustavičné problémy s trávením a pocit neustálej plnosti po skonzumovaní normálnej porcie jedla, napr. keď som si dala kuracie prsia s kopčekom ryže, mala som pocit plnosti ešte 5 hodín...čomu som nerozumela, pretože som sa snažila stravovať zdravo, nekonzumovala som žiadny cukor ani pečivo, vyprážané jedlá a pod....

V pohybe problém byť nemohol, pretože som pravidelne cvičila niekedy aj 5x do týždňa. Bola som už nešťastná, keď som videla ako sa môj priateľ napcháva neustále jedlom, ako moje kamarátky, ktoré si hocikedy dali fast food, nemali žiadny pohyb a nepribrali ani kilo. Veď to poznáte. No každý sme iný a na každého platí iný meter.

Moja váha nebola príliš vysoká, no stále som nebola spokojná. V hlave mi bežali neustále myšlienky typu: Prečo mám stále ”slaninu” na bruchu, keď zdravo jem a cvičím ako blázon? Hlavne som sa už chcela konečne normálne najesť, pretože som jedávala asi 3x do dňa. Moje posledné jedlo bolo o piatej, pretože som sa bála, že ak si dám ešte niečo neskôr, zajtra už budem mať o dve kilá viac. Najhorší bol pre mňa problém s nafúknutým bruchom. Tieto ťažkosti som mala takmer každý deň tak som sa rozhodla vyhladať na internete nejakú poradňu, kde by mi pomohli s mojim problémom. Tak som sa dopracovala k Svetu zdravia a k Ing. Lenke Ružovej.

Mojím cieľom bolo schudnúť zo 61 kg na 57 kg. Pomaly, ale isto som sa priblížila k cieľu, dnes je moja hmotnosť 57,8 po dvoch mesiacoch správneho stravovania. Týmto sa chcem poďakovať špecialistke Ing. Lenke Ružovej, ktorá ma naučila, ako sa správne stravovať, za jej cenné rady a príjemný prístup.

Služby Sveta zdravia odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s nadváhou alebo so zlým trávenim a chcú sa naučiť zdravo stravovať.

Tabuľka výsledkov

Lenka Uriková

Vek: 27
Výška: 161 cm
-3.1 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 60.8 kg 57.7 kg
Obvod pásu 69 cm 70 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Mária Zápotocká

Pani Mária Zápotocká schudla vo Svete Zdravia v Prešove za 11 mesiacov už 38,6 kg a v chudnutí s nami stále pokračuje. Gratulujeme!

"Moje prvé kroky zaviedla do Sveta zdravia zvedavosť. Neverila som, že sa mi podarí ešte niekedy schudúť. Keď som navštívila pobočku, rázne som...

-32 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Vývoj výsledkov

Hmotnosť Tuk Voda Viscerálny tuk Obvod pásu Obvod bokov
60.8 kg 24.6% 55.3% 2 69.0 cm 92.0 cm
58.8 kg 24.6% 55.1% 1 68.0 cm 91.0 cm
58.6 kg 23.8% 55.8% 1 68.0 cm 94.0 cm
57.7 kg 24.7% 55.1% 1 70.0 cm 94.0 cm

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

519 588
kg schudli klienti
93
pobočiek
200
špecialistov