Andrea Lančinova

Najviac som bola zvedavá na metabolickú diagnostiku

pred

po

Najviac som bola zvedavá na metabolickú diagnostiku

Formulár som vyplnila zo zvedavosti

Zaujala ma reklama ,,Svet  zdravia“, hlavne metabolická diagnostika KNT, na tú som bola najviac zvedavá. Zo zvedavosti som vyplnila formulár a išla na konzultáciu.

 

Môj tajný sen bol dostať sa na váhu 65-66 kg

S váhou som začala mať problém až po pôrode detí. Samozrejme, že som vyskúšala aj pár diét ale jojo efekt vždy zafungoval. Posledné 2-3 roky sa snažím zdravo stravovať, pravidelne 3x do týždňa cvičiť. Podarilo sa mi pár kg zhodiť, ale pod hranicu 70 kg som sa nevedela dostať. Svet zdravia ma za pár mesiacov naučil pozerať  sa na potraviny iným pohľadom. Dozvedela som sa, ktoré potraviny sú pre mňa vhodné a ktoré nie. Najskôr bolo potrebné naštartovať môj lenivý metabolizmus a pomôcť mu dobrým pitným režimom. Môj tajný sen bol dostať sa na váhu 65-66 kg. Ten sa mi splnil vďaka nastavenému jedálničku priamo pre mňa a odbornému a ľudskému prístupu môjho výživového poradcu. Aj keď moja cesta pri redukovaní váhy nebola ľahká, skôr pripomínala húsenkovú dráhu :), aj tak som rada, že som sa pre tento krok rozhodla. Cítim sa omnoho lepšie, vitálnejšie a plánujem ešte 1-2 kilá schudnúť.

Ďakujem za poradenstvo a ľudský prístup Lančinová

Andrea Lančinova

Vek: 51
Výška: 164 cm
-7.5 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 73.3 kg 65.8 kg
Obvod pásu 89 cm 84 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Marianna Hrenáková

Naučila som sa ktoré potraviny sú pre mňa vhodné a ktorým sa mám radšej vyhnúť.

Najprv ma upútala cena za konzultáciu na internete. Hneď na prvej konzultácii som bola milo prekvapená úžasným prístupom výživovového ...

-9 kg
Pobočka
Svet zdravia Považská Bystrica

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov