Jana Mikulcová

Najlepšia investícia za posledný rok....

pred

po

Najlepšia investícia za posledný rok....

Do SVETA ZDRAVIA som prišla pred rokom ako jeden zúfalý človek, ktorý si myslel, že sa dobre stravuje, veľa cvičí ale váha ukazovala skoro 80kg. „Mám endokrinný problém to bude isto preto“ ... nedarilo sa mi schudnúť a aj keď som schudla (podotýkam s veľkým trápením) 3 kg, stačilo vypustiť každodenný pohyb a bolo späť 3+1 kg. A takto stále dookola. Behala som 3 x do týždňa po 10 km + posilňovacie cvičenie pravidelne doma. A stále sa nedarilo. 

 

Objednala som sa na diagnostiku

Ako každý bežný človek som v tom videla len vyhodené peniaze, ako napr. zázračné tabletky, prášky, tyčinky, že nič iné nebudem jesť a budem chudnúť. Po základnej diagnostike, kde mi prišlo do plaču, že som o 5 rokov staršia ako v skutočnosti, že mám vysoký viscerálny tuk a celkovo koľko kg tuku mám v tele (bolo to 22 kg) som si predstavila 22 fliaš oleja v polici v obchode...

Po dohode s p. Tužinským som si vybrala ročnú premenu, cieľ - 10 kg  .... čo bola moja najlepšia investícia za posledný rok a zároveň aj najlepšie rozhodnutie.... Nasledovali myslím ešte dve sedenia, kde sme som prešla určitým testom (ak sa to tak dá nazvať), kde mi p. Tužinský určil aký som typ + odber krvi (odporúčam). Povedala som aké potraviny mám rada, nemám rada, že by som si priala jedálny lístok z dostupných potravín a išla som na to....Z niektorých nevhodných potravín som bola prekvapená a chýbajú mi :)

 

Jem viac ako predtým

Jedálny lístok je veľmi jednoduchý a musím opäť podotknúť, že sa JE. Nie ako si každý myslí, že som schudla, lebo isto nejem.... NIE. Jem a dokonca viac ako predtým.

 

Prvý polrok bol veľmi úspešný

Váha išla dole, okolie si začalo všímať zmeny. A hlavne ja som sa začala cítiť inak. Endokrinný systém sa zlepšil.  Najťažšia bola zima a jar. Keď poviem za seba som ako medveď,  zimu nemám rada. Nelyžujem, na prechádzkach mi hneď mrznú nohy... takže v zime jemná stagnácia (ale vždy na vážení boli nejaké gramy dole). A potom sa to všetko opäť rozbehlo. Opäť pravidelné cvičenie (2x do týždňa), záhrada, túry, prechádzky.....Cieľ splnený....

 

Ďakujem

Môjmu manželovi (ktorý ma musel doma trpieť a počúvať to všetko o strave cvičení...), Michalovi Tužinskému (za ročnú starostlivosť a pochvaly), Lucií asistentke (za vždy veselé kontroly) a hlavne SEBE (čo som pre seba dokázala).

 

PS: určite budem pokračovať lebo... výsledky hovoria za všetko

Jana Mikulcová

Vek: 35
Výška: 169 cm
-10.1 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 79.1 kg 69 kg
Obvod pásu 93 cm 82 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Alena Mojžišová

Pani Mojžišová schudla vo Svete Zdravia v Prešove za 5 mesiacov už 12 kg a v chudnutí s nami pokračuje ďalej.

Príbeh p.Mojžišovej: Na konzultáciu do Sveta zdravia som sa prihlásila spontánne. Stačilo mi pozrieť sa na stránku a hneď som vedela, že je to...

-12 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov