Martina Krnáčová

Moje zdravotné problémy sa upravili

pred

po

Moje zdravotné problémy sa upravili

Svet zdravia som navštívila hlavne kvôli zdravotným problémom

Dúfala som, že vďaka dobrým radám sa mi ich podarí zmierniť alebo úplne odstrániť. Už po dvoch mesiacoch na lekárskej kontrole bolo vidieť výrazné zlepšenie, čo ma veľmi potešilo. Samozrejme, aj nejaké zhodené prebytočné kilečko poteší. Dokonca som sa naučila jesť potraviny, ktoré mi predtým vôbec nechutili a začala som si dávať veľký pozor na dodržiavanie pitného režimu. 

Vo Svete zdravia som dostala rady, ktorými sa budem riadiť i naďalej 

Veľkú zásluhu na tom má moja výživová špecialistka Anna Krebs Artimová, ktorá ma vždy usmernila a povzdbudila, aj keď kontrola vo Svete zdravia nedopada vždy celkom podľa mojich predstáv. Dostala som veľa dobrých rád, ktoré určite využijem aj po skončení programu. 

Ďakujem a prajem celému tímu veľa spokojných klientov. 

Tabuľka výsledkov

Martina Krnáčová

Vek: 46
Výška: 159 cm
-5.0 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 71.4 kg 66.4 kg
Obvod pásu 93 cm 87 cm

Moja špecialistkaĎalší príbeh

pred

po

Mária Švehlová

Svet zdravia som objavila na internete

O schnudutie som sa pokúšala viackrát Na intenete som objavila Svet zdravia a rozhodla som sa, že skúsim túto možnosť. Keďže som už mala za sebou...

-11 kg
Pobočka
Svet zdravia Trenčín

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

483 439
kg schudli klienti
93
pobočiek
201
špecialistov