Martina Krnáčová

Moje zdravotné problémy sa upravili

pred

po

Moje zdravotné problémy sa upravili

Svet zdravia som navštívila hlavne kvôli zdravotným problémom

Dúfala som, že vďaka dobrým radám sa mi ich podarí zmierniť alebo úplne odstrániť. Už po dvoch mesiacoch na lekárskej kontrole bolo vidieť výrazné zlepšenie, čo ma veľmi potešilo. Samozrejme, aj nejaké zhodené prebytočné kilečko poteší. Dokonca som sa naučila jesť potraviny, ktoré mi predtým vôbec nechutili a začala som si dávať veľký pozor na dodržiavanie pitného režimu. 

Vo Svete zdravia som dostala rady, ktorými sa budem riadiť i naďalej 

Veľkú zásluhu na tom má moja výživová špecialistka Anna Krebs Artimová, ktorá ma vždy usmernila a povzdbudila, aj keď kontrola vo Svete zdravia nedopada vždy celkom podľa mojich predstáv. Dostala som veľa dobrých rád, ktoré určite využijem aj po skončení programu. 

Ďakujem a prajem celému tímu veľa spokojných klientov. 

Tabuľka výsledkov

Martina Krnáčová

Vek: 47
Výška: 159 cm
-5.0 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 71.4 kg 66.4 kg
Obvod pásu 93 cm 87 cm

Moja špecialistkaĎalší príbeh

pred

po

Anežka Micsinszká

Vďaka dcéram žijem opäť plnohodnotný život

Do Sveta Zdravia som sa dostala vďaka mojim dvom dcéram, ktoré navštívili poradňu kvôli diagnostike. Boli uchvátené konceptom poradne a tak som si...

-23 kg
Pobočka
Svet zdravia Košice

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

495 409
kg schudli klienti
92
pobočiek
203
špecialistov