Martina Krnáčová

Svet zdravia som si vybrala hlavne kvôli zdravotným problémom

pred

po

Svet zdravia som si vybrala hlavne kvôli zdravotným problémom

Svet zdravia som navštívila hlavne kvôli zdravotným problémom

Do Svetu zdravia som neprišla v prvom rade chudnúť. Dúfala som, že vďaka dobrým radám sa mi podarí zmierniť alebo úplne odstrániť moje zdravotné problémy. Už po dvoch mesiacoch ked som bola na kontrole u svojho lekára bolo vidieť výrazné zlepšenie, čo ma veľmi potešilo. Samozrejme, aj nejaké zhodené prebytočné kilečko poteší. Dokonca som sa naučila jesť potraviny, ktoré mi predtým vôbec nechutili a začala som si dávať veľký pozor na dodržiavanie pitného režimu. 

Vo Svete zdravia som dostala rady, ktorými sa budem riadiť i naďalej 

Veľkú zásluhu na tom má moja výživová špecialistka Anna Krebs Artimová, ktorá ma vždy usmernila a povzdbudila, aj keď kontrola vo Svete zdravia nedopadla niekedy celkom podľa mojich predstáv. Dostala som veľa dobrých rád, ktoré určite využijem aj po skončení programu. 

Ďakujem a prajem celému tímu veľa spokojných klientov. 

Martina Krnáčová

Vek: 47
Výška: 159 cm
-5.0 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 71.4 kg 66.4 kg
Obvod pásu 93 cm 87 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Alena Tomascikova

Sedavé zamestnanie a zlé návyky sa ukázali na mojej postave

Kilá sa postupne nabaľovali Od malička som športovala, nemala som nikdy nadváhu. A síce ešte v mladom veku, ale postupne sa kilá na mňa...

-16 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov