Marta Belavá

Celiakia a chudnutie: Moja skúsenosť so Svetom zdravia

pred

po

Celiakia a chudnutie: Moja skúsenosť so Svetom zdravia

O úspechoch Sveta zdravia som sa dozvedela náhodou z internetu

V 50-tich rokoch mi diagnostikovali celiakiu, v dôsledku čoho som  musela úplne zmeniť môj spôsob stravovania. Bol to pre mňa dosť veľký šok. Predtým som chudla, potom naopak začali kilá pribúdať a tak v priebehu cca 2 rokov som pribrala 7 kg. Skúšala som veľa diét s menšími úspechmi, ale nedarilo sa to k mojej spokojnosti. Pátrala som po internete a keď som sa dozvedela o Svete zdravia a ich metóde Metabolickej diagnostiky vedela som, že to chcem skúsiť. Našla som pobočku aj v našom meste, neváhala som a dohodla si stretnutie.

 

I keď som si myslela, že sa stravujem správne, mýlila som sa

Po diagnostike som zistila, že vlastne konzumujem aj také potraviny, ktoré nie sú pre mňa práve vhodné. Môj výživový špecialista Michal mal viac práce s jedálničkom ako s inými klientami, ale podarilo sa. Kilá nešli dole enormne rýchlo, veď nie som práve najmladšia, ale postupne ubúdali, čo bolo pre mňa veľkým povzbudením.

 

Cítila som sa lepšie a zmenu si všimlo aj okolie

A to, že som obliekla veci, ktoré som už skoro odložila a mohla si kúpiť aj nové kúsky, či smelo sa dať do plaviek, bolo povzbudzujúce! Schudla som 6 kg, teraz som s kilami zostala síce stáť, ale výsledky boli super, cítim sa lepšie ako predtým a to je pre mňa hlavné. Víťazstvo bude v tom, aby som si tento stav udržala. Vrelo odporúčam všetkým, ktorým na ich zdravotnom stave záleží!

Ďakujem všetkým, ktorí sa tejto práce venujú, vrátane lekárov - členov lekárskej rady Svet Zdravia, ktorých osobne nepoznáme, ale nám pomáhajú!    

Marta B.

Tabuľka výsledkov

Marta Belavá

Vek: 56
Výška: 153 cm
-7.4 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 63.9 kg 56.5 kg
Obvod pásu 91 cm 83 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Marian Hanko

Svet zdravia mi poskytol na mieru vytvorený plán s výsledkom -16 kg za 6 mesiacov

O svete zdravia som sa dozvedel prostredníctvom mojej manželky, ktorá k Vám prišla ako prvá. Keďže u nej chudnutie prebehlo úspešne, rozhodol som...

-16 kg
Pobočka
Svet zdravia Bratislava IV

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

514 736
kg schudli klienti
92
pobočiek
202
špecialistov