Jaroslava Putíková

Moja hmotnosť išla krásne dolu

pred

po

Moja hmotnosť išla krásne dolu

Do Sveta Zdravia som sa rozhodla ísť kvôli váhe, ktorá mi za rok narástla na neuveriteľných 76,6 kíl. Nebola som to ja. Necítila som sa  dobe.

Skúšala som cvičiť, zmeniť stravu, ale nič… Potom som si povedala dosť! Jedného slnečného dňa v auguste som prišla do Sveta zdravia. Odvážila som sa, porozprávali sme sa koľko si prestavujem schudnúť. Na začiatku to bolo ťažké, ale potom som všetkému pochopila a išla som krásne s váhou dole. Čo ma vždy motivovalo a tešilo, že som to dokázala aj keď pracujem na 3 zmeny.

Ďakujem za všetky sedenia. Zmenilo mi to zmýšľanie a aj život..:)

Tabuľka výsledkov

Jaroslava Putíková

Vek: 26
Výška: 168 cm
-10.2 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 75.8 kg 65.6 kg
Obvod pásu 94 cm 82 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Martina Šefarová

„Je iba jediná prekážka na dosiahnutie tvojho cieľa – ty sám.“

Volám sa Martina (44), začiatok môjho príbehu začal už v puberte, keď som pokúšala rôzne diéty a snažila sa o postavu modelky. Pravidelný pohyb bol...

-14 kg
Pobočka
Svet zdravia Žilina

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

523 375
kg schudli klienti
93
pobočiek
198
špecialistov