Jaroslav Mikula

Moja cesta so Svetom zdravia

pred

po

Moja cesta so Svetom zdravia

Chcel by som sa poďakovať Svetu zdravia a konkrétne môjmu špecialistovi Miroslavovi Šišákovi za odbornú starostlivosť a zároveň ľudsky prístup, ktorý mi pomohol naštartovať moju životnú zmenu a cestu. Nebolo to jednoduché, ale s každým ubudnutým kilogramom som sa cítil skvelo a o motiváciu nebola núdza. Naučil som sa správne stravovať, ďalej aký pohyb použiť, aby sa efekt dostavil a zotrval. Moja pevná vôľa a odborná starostlivosť môjho špecialistu mi pomohli splniť môj cieľ:)

Ešte raz veľké ďakujem :)

Jaroslav

Jaroslav Mikula

Vek: 40
Výška: 176 cm
-15.7 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 96.7 kg 81 kg
Obvod pásu 109 cm 94 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Eva Chovancová

"S chudnutím nekončím, idem ďalej! "

Diéty, ktoré som držala pomohli. Otázka však vždy bola - dokedy? Celé roky som sa snažila chudnúť. Vyskúšala som množstvo diét. Dokonca som mala...

-19 kg
Pobočka
Svet zdravia Žilina

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

526 832
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov