Jaroslav Mikula

Moja cesta so Svetom zdravia

pred

po

Moja cesta so Svetom zdravia

Chcel by som sa poďakovať Svetu zdravia a konkrétne môjmu špecialistovi Miroslavovi Šišákovi za odbornú starostlivosť a zároveň ľudsky prístup, ktorý mi pomohol naštartovať moju životnú zmenu a cestu. Nebolo to jednoduché, ale s každým ubudnutým kilogramom som sa cítil skvelo a o motiváciu nebola núdza. Naučil som sa správne stravovať, ďalej aký pohyb použiť, aby sa efekt dostavil a zotrval. Moja pevná vôľa a odborná starostlivosť môjho špecialistu mi pomohli splniť môj cieľ:)

Ešte raz veľké ďakujem :)

Jaroslav

Tabuľka výsledkov

Jaroslav Mikula

Vek: 40
Výška: 176 cm
-15.7 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 96.7 kg 81 kg
Obvod pásu 109 cm 94 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Oľga Marková

Celý život som sa snažila schudnúť, hlavne po mojich deťoch. Schudla som, ale známy jojo-efekt sa vždy vrátil ako bumerang.

Ale tentokrát sa mi to podarilo. To len preto, že som sa rozhodla vyhľadať odbornú pomoc a tou je ,,Svet zdravia". Naučili ma, ako sa správne...

-23 kg
Pobočka
Svet zdravia Trenčín

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

514 736
kg schudli klienti
92
pobočiek
202
špecialistov