Renáta Hároniková

Moja cesta k zdravšiemu JA

pred

po

Moja cesta k zdravšiemu JA

Moja cesta k zdravšiemu JA začala začiatkom septembra 2018

Po absolvovaní "vstupného vyšetrenia" a objasnení môjho aktuálneho stavu som sa rozhodla, že svoje zdravie zverím do rúk odborníka MichalaTužinského. Naša cesta za lepším zdravím a stratou kíl sa zdala byť nekonečná, ale našťastie bola aj veľmi zábavná a motivujúca. Cvičebný plán bol hravý a vždy niečím novým prekvapil, takže to nebolo o stereotype alebo nudnom fitku. Strava už taká zábavná nebola, keďže som si musela vytvárať nové, zdravé návyky.

Zmena sa dostavila

Netrvalo to však dlho a behom 2 týždňov som si od zákuskov, čokolád a klobások odvykla. Motivovali ma prvé stratené kilá. Naše konzultácie sa niesli vo veľmi priateľskom, pozitívnom a veľmi motivačnom duchu. Za 6 mesiacov zdravšieho života som stratila 8kg, čo sa Vám nemusí zdať veľa, ale keď sa chudne správne a pomaly, tak je to vidiet viac, ako za týždeň hladovania. najviac sa mi páči, že výsledok je dlhodobý, čo sa s diétami, ktoré som predtým vyskúšala nedá ani porovnať. Pridanonou hodnotou je pre mna fakt, ze sa mi vrátila stratená energia a zlepšilo sa moje zdravie o 500%, čo je pre mňa najdôležitejšie. Milé klientky, ktoré čítate môj príbeh, alebo aj klienti, držala som niekoľko diét predtým a ani jedna nemala taký výsledok ako som dosiahla s pomocou Miška a som mu za to veľmi vďačná.

Renáta H.

Renáta Hároniková

Vek: 48
Výška: 175 cm
-8.2 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 75.1 kg 66.9 kg
Obvod pásu 88 cm 82 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Júlia Šutá

Chcela som schudnúť, aby som sa aj cítila lepšie a nemala zdravotné problémy.

Čo bolo Vašou motiváciou prísť do Sveta zdravia? Keď som sa pozrela na seba v zrkadle, bola som nespokojná. Alebo keď som si chcela niečo...

-26 kg
Pobočka
Svet zdravia Žilina

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

537 404
kg schudli klienti
90
pobočiek
86
špecialistov