Júlia Šutá

Chcela som schudnúť, aby som sa aj cítila lepšie a nemala zdravotné problémy.

pred

po

Chcela som schudnúť, aby som sa aj cítila lepšie a nemala zdravotné problémy.

Čo bolo Vašou motiváciou prísť do Sveta zdravia?

Keď som sa pozrela na seba v zrkadle, bola som nespokojná. Alebo keď som si chcela niečo kúpiť v obchode, nevedela som si na seba nič nájsť. Bola som z toho dosť smutná. Povedala som si, že to chce zmenu. Chcela som schudnúť, aby som sa aj cítila lepšie a nemala zdravotné problémy.

Aká bola Vaša hmotnosť pred vstupom do programu?

Za 2 roky som schudla s pomocou trénera 30 kg na hmotnosť 85 kg. Avšak mala som zdravotné problémy so žalúdkom. Potom som prestala cvičiť úplne, nechcelo sa mi, neriešila som to a váha išla stále hore. Pribrala som na hmotnosť 115 kg a potom som prišla do Sveta zdravia na odporúčanie mojej lekárky.

Čo bolo pre Vás najťažšie počas programu?

Najhoršie to bolo v septembri 2018, keď som odišla na  dovolenka do Turecka na 2 týždne. Jedla som všetko, úplne som sa opustila. Po návrate domov som sa nastavila na svoju rutinu ako pred dovolenkou. Opäť som prešla na zdravú stravu. Zo začiatku bolo pre mňa ťažké dostať sa do toho harmonogramu popri vysokej škole. Všetko stíhať, jesť vtedy a vtedy, vedieť si to tak rozplánovať. No teraz to už beriem automaticky. Počas programu som cvičila vo fitku, ale veľmi som sa hanbila. Bolo to pre mňa spočiatku nepríjemné, ale povedala som si, že k zdravému stravovaniu je potrebné zapojiť aj pohyb, ak chcem dosahovať rýchlejšie výsledky.

Mali ste podporu blízkych počas programu?

Áno. Podporovali ma úplne všetci, rodina i kamaráti. Som im za to vďačná.

Čo Vám 1 rok v programe dal?

Dalo mi to lepší život. Schudla som 26 kg. Mám výborný pocit z toho, že si môžem obliecť o 6 čísel menšie oblečenie. To je na tom najlepšie. Dalo mi to aj nejakú sebadisciplínu, nakoľko som mladá, mám 20 rokov, naučila som sa rozvrhnúť si čas, dodržiavať naplánovaný program počas dňa.

Júlia Šutá

Vek: 21
Výška: 177 cm
-26.2 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 115.1 kg 88.9 kg
Obvod pásu 101 cm 83 cm

Ďalší príbeh

pred

po

Dáša Pavlíková

Ľutujem, že som do Sveta zdravia neprišla skôr

Svet zdravia som náhodou objavila na internete To ma zaujalo, tak som sa prihlásila. Na konzultácii so špecialistkou Ľubicou Majerovou...

-12 kg
Pobočka
Svet zdravia Trnava

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov