Dáša Pavlíková

Ľutujem, že som do Sveta zdravia neprišla skôr

pred

po

Ľutujem, že som do Sveta zdravia neprišla skôr

Svet zdravia som náhodou objavila na internete

To ma zaujalo, tak som sa prihlásila. Na konzultácii so špecialistkou Ľubicou Majerovou som sa dozvedela, čo by sa dalo so mnou spraviť. Bola to výzva pre mňa, len tá finančná čiastka bola pre mňa vysoká. Celý život som chudla a nikdy sa mi nedarilo, tak som bola trošku skeptická a neverila som tomu, že by sa mi mohlo teraz dariť. Nakoniec som sa rozhodla pre kratší program a začali sme.

 

Začiatok bol pre mňa veľmi dobrý

Jedálniček nebolo problém dodržiavať, jedlo mi chutilo a nebola som vôbec hladná. Počas troch mesiacov som schudla asi 13 kíl a cez brucho 10 cm. Nakoniec vôbec neľutujem peňazí, ktoré som investovala do svojho zdravia. Lepšie sa aj cítim a posledné výsledky u lekára ukázali, že môj zdravotný stav sa tiež zlepšil. V tomto životnom štýle budem pokračovať ďalej a tiež chcem zaradiť nejaké športové aktivity.

Jediné čo ľutujem, že som do Sveta zdravia neprišla skôr.

 Ďakujem pani Ľubice, že ma podržala a vždy mi dobre poradila. V chudnutí plánujem pokračovať aj naďalej.

Dáša Pavlíková

Vek: 63
Výška: 164 cm
-12.2 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 89 kg 76.8 kg
Obvod pásu 111 cm 102 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Želmíra Fixelová

Doma sa mi tá moja „obezitka" nezdala taká katastrofická... asi mám milosrdné zrkadlo... :-)

Jedného krásneho letného dňa v júli 2017 som išla po pešej zóne v Martine,keď tu som sa pozrela do výkladnej skrine a doslova som zdúpnela od hrôzy...

-17 kg
Pobočka
Svet zdravia Žilina

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

533 086
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov