Martina Czuczova

Do Sveta zdravia som šla najprv zo zvedavosti

pred

po

Do Sveta zdravia som šla najprv zo zvedavosti

Schudla som z mojich problémových partií

Na začiatku programu som vážila okolo 74 kg a cieľ som si dala 60 kg. S programom som začala začiatkom februára. Povedala som si, že idem do toho a budem dodržiavať môj určený jedálniček a už po mesiaci bolo badať zmeny. Teraz je začiatok mája a moja váha je okolo 65 a samotné tuky tiež šli dolu (-8 kg). Čo je hlavné, celý život som mala problém dať dolu v cm môj zadok a boky, a teraz to s jedalničkom šlo ako malina (boky -11 cm) a som veľmi spokojná.

 

Smelo odporúčam každému

Vrelo odporúčam Svet zdravia. Naozaj, keď si veríte a dodržiavate čo máte, vaše telo sa vám odvďačí. Verte mi, nenahovárajte si, že to nejde.

Martina Czuczova

Vek: 37
Výška: 167 cm
-8.5 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 74.1 kg 65.6 kg
Obvod pásu 92 cm 72 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Eva Škorupová

Úspech za 6 mesiacov po rokoch trápenia

Mám po 50tke a už 17 rokov sa trápim neúspešnými pokusmi zhodiť svoju  nadváhu. V poslednom období sa začali pridružovať aj...

-13 kg
Pobočka
Svet zdravia Prešov

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

533 086
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov