Eva Litvikova

Dlho ma sprevádzal pocit nespokojnosti a vnútornej nepohody.

pred

po

Dlho ma sprevádzal pocit nespokojnosti a vnútornej nepohody.

Prišiel deň, kedy som natrafila na internete na reklamu Sveta zdravia

Už dlhšie som chcela zistiť ako to vlastne so mnou je. Z roka na rok kilá pribúdali a nedarilo sa mi schudnúť. Mala som pocit,že priberám zo vzduchu, jedla som málo... Bola som stále unavená,trpela som tráviacimi ťažkosťami, bolesťami chrbta, nôh, hlavy, mala som podozrenie, že sa mi v tele zadržiava voda. Vždy som sa chcela nechať zvážiť na diagnostickej váhe. Táto príležitosť prišla a ja som sa jej chopila. Navštívila som poradňu Sveta zdravia v Považskej Bystrici. Predo mnou bolo váženie a krvné vyšetrenie.
 

Na základe neuspokojivých výsledkov som sa rozhodla absolvovať 6 mesačný program

Bola som zmätená a absolútne som neverila tomu, že by som mohla schudnúť. Stanovila som si cieľ -16 kg za 6 mesiacov. Pre mňa to bola vtedy ešte nereálna predstava. Ani vo sne by mi nenapadlo, že sa mi to podarí.
 

Svet zdravia som dovtedy nepoznala

Predo mnou stála neľahká úloha. Zmena životného štýlu a stravovacích návykov. Náhle som musela stíhať všetko, rodinu, prácu, plánovanie jedálnička, varenie, cvičenie... Bolo to ťažké, časom som si zvykla. Chudnutie prebiehalo bezproblémovo. Držala som sa rád a pokynov môjho vyživového poradcu  p.Tužinského. Strava bola pre mňa chutná a pestrá, jedla som v trojhodinových intervaloch, cvičila každý druhý deň. Mala som obrovskú radosť, keď začali kilá a centimetre na obvodoch ubúdať, postava sa formovala. Moje zdravotné ťažkosti postupne vymyzli. Po 6 mesiacoch je zo mňa iný človek, vitalnejší a hlavne spokojný.
 

FUNGUJE TO!

Svet Zdravia ponúka dobré služby, stravovací plán na úrovni a kvalitný cvičebný program. Odporúčam všetkým, ktorí majú chuť niečo pre seba spraviť a schudnúť. Schudla som 19 kg za 6 mesiacov. 
 

STÁLO TO ZA TO!

Personál v poradni Sveta zdravia v Považskej Bystrici bol vždy milý, ústretový. Vyslovujem veľkú vďaku za všetko. Kvalita môjho života sa zlepšila o 100 %.

Tabuľka výsledkov

Eva Litvikova

Vek: 37
Výška: 168 cm
-19.1 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 76 kg 56.9 kg
Obvod pásu 99.5 cm 80.5 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Martina Czuczova

Do Sveta zdravia som šla najprv zo zvedavosti

Schudla som z mojich problémových partií Na začiatku programu som vážila okolo 74 kg a cieľ som si dala 60 kg. S programom som začala...

-9 kg
Pobočka
Svet zdravia Trnava

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

519 588
kg schudli klienti
93
pobočiek
200
špecialistov