Marta Krivošikova

Cvičila som, zdravo som sa stravovala a váha stála. Čo robím zle?

pred

po

Cvičila som, zdravo som sa stravovala a váha stála. Čo robím zle?

Už som nevedela, čo robiť

Mám 64 rokov.  Vždy som mávala hmotnosť 60 kg pri výške 158 cm. Ako to v živote chodí, prišlo prvé aj druhé tehotenstvo, 2x hormonálna liečba. Moja váha sa striedavo pohybovala medzi 64 - 80 kg. Prešla som v tých časoch rôznymi diétami. Posledné roky som sa zdravo stravovala. Jedla som hydinu, ryby, veľa zeleniny, ovocie,nesladené nápoje. Aj som cvičila, plávala a nie a nie schudnúť. 

Hľadala som pomoc aj na internete

A našla som stránku Svet zdravia, ktorá ma zaujala. Prečo neskúsiť? Objednala som sa na konzultáciu a urobila som dobre! Prijal ma veľmi milo môj výživový poradca pán Michal Tužinský. Hlavné bolo určiť, aký som metabolický typ. Na základe toho som vynechala určité, pre môj typ nevhodné potraviny. Aj niektorú zeleninu a ovocie. Začala som jesť pravidelne a viac a váha začala postupne klesať, pekne podľa plánu. Vôbec som nepociťovala hlad.

Dosiahla som svoj cieľ

Moje pomýlené a vystresované telo zabudlo na všetky diéty, očistné kúry a hladovky. Zregenerovalo sa. Stabilizovalo sa. Váha sa ustálila. Hlavne sa cítim pružnejšia a mladšia.

 

Ďakujem touto cestou za všetko môjmu výživovému špecialistovi vo Svete zdravia pánovi Michalovi Tužinskému.

Tabuľka výsledkov

Marta Krivošikova

Vek: 64
Výška: 158 cm
-15.1 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 71.5 kg 56.4 kg
Obvod pásu 98 cm 81.5 cm

Môj špecialistaĎalší príbeh

pred

po

Katarina Miškechová

Čo robím zle? Prečo nechudnem? ...veď pravidelne cvičím :(

Kým som nenavštívila pobočku Sveta zdravia, tieto otázky som si kládla každý deň. Cvičila som intenzívne 2x do týžďňa, robila iné športové...

-4 kg
Pobočka
Svet zdravia Považská Bystrica

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

495 409
kg schudli klienti
92
pobočiek
203
špecialistov