Marta Krivošikova

Cvičila som, zdravo som sa stravovala a váha stála. Svet zdravia mi ukázal čo robím zle.

pred

po

Cvičila som, zdravo som sa stravovala a váha stála. Svet zdravia mi ukázal čo robím zle.

Už som nevedela, čo mám robiť

Mám 64 rokov.  Vždy som mávala hmotnosť 60 kg pri výške 158 cm. Ako to v živote chodí, prišlo prvé aj druhé tehotenstvo, 2x hormonálna liečba. Moja váha sa striedavo pohybovala medzi 64 - 80 kg. Prešla som v tých časoch rôznymi diétami. Posledné roky som sa zdravo stravovala. Jedla som hydinu, ryby, veľa zeleniny, ovocie,nesladené nápoje. Aj som cvičila, plávala a nie a nie schudnúť. 

Hľadala som pomoc aj na internete

A našla som stránku Svet zdravia a ich metódu metabolickej diagnostiky, ktorá ma zaujala. Prečo neskúsiť? Objednala som sa na konzultáciu a urobila som dobre! Prijal ma veľmi milo môj výživový poradca pán Michal Tužinský. Hlavné bolo určiť, aký som metabolický typ. Na základe toho som vynechala určité, pre môj typ nevhodné potraviny. Aj niektorú zeleninu a ovocie. Začala som jesť pravidelne a viac a váha začala postupne klesať, pekne podľa plánu. Vôbec som nepociťovala hlad.

Dosiahla som svoj cieľ

Moje pomýlené a vystresované telo zabudlo na všetky diéty, očistné kúry a hladovky. Zregenerovalo sa. Stabilizovalo sa. Váha sa ustálila. Teraz sa cítim pružnejšia a mladšia. Som rada, že vek je len číslo.

 

Ďakujem touto cestou za všetko môjmu výživovému špecialistovi vo Svete zdravia pánovi Michalovi Tužinskému.

Mária K.

Tabuľka výsledkov

Marta Krivošikova

Vek: 65
Výška: 158 cm
-15.1 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 71.5 kg 56.4 kg
Obvod pásu 98 cm 81.5 cm

Môj špecialistaĎalší príbeh

pred

po

Dominika Pechanova

Povedala som si, že rok 2017 bude pre mňa rok zmien a premien...

Volám sa Dominika. Povedala som si, že rok 2017 bude pre mňa rok zmien a premien. No po pár mesiacoch Nového roku sa na mojej...

-11 kg
Pobočka
Svet zdravia Žilina

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

507 094
kg schudli klienti
93
pobočiek
203
špecialistov