Katarina Miškechová

Čo robím zle? Prečo nechudnem? ...veď pravidelne cvičím :(

pred

po

Čo robím zle? Prečo nechudnem? ...veď pravidelne cvičím :(

Kým som nenavštívila pobočku Sveta zdravia, tieto otázky som si kládla každý deň.

Cvičila som intenzívne 2x do týžďňa, robila iné športové aktivity a na váhe som stále stála. Schudla som max. 1kg týždenne, ktoré nebolo problém pribrať naspäť v priebehu ďalších dní. Okrem toho som mala tráviace problémy. . Priznám sa, že som skúsila viaceré diéty a očisťovacie kúry, ale žiadna mi nepomohla. Prečo?

Teraz to už viem

A to za pomoci Sveta zdravia. Konečne som našla riešenie na moje tráviace problémy a zhodenie pár kilečiek :) Najlepšie je na tom, že nemusím nezmyselne behať po obchodoch a zháňať nejaké špeciálne suroviny a rozmýšlať nad receptami. Chudnem hlavne v pohode a nepociťujem hlad. Na váhe som neschudla veľa, ale v centimetroch áno. Bolo to viditeľné už od začiatku. Prihovárajú sa mi ľudia, že ako som parádne schudla. V obchode si musím už konečne zvyknúť, že mám konfekčnú veľkosť menšiu o 2 čísla. Teší ma to, ale dôležité je, že sa mi upravili aj tie moje zdravotné ťažkosti. 

Vyskúšajte navštíviť Svet zdravia a určite neobanujete.

Pán Tužinský zo Sveta zdravia ma správne nasmeroval a som mu veľmi vďačná.

Tabuľka výsledkov

Katarina Miškechová

Vek: 41
Výška: 163 cm
-4.4 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 63.3 kg 58.9 kg
Obvod pásu 80.5 cm 72.5 cm

Môj špecialistaĎalší príbeh

pred

po

Peter Vlkovič

Ak niekto povie obéznemu, že je obézny, tak sa prinajmenšom naštve. Len niekto si vie priznať, že obezita je vážny zdravotný problém. Nikto vás nedokáže presvedčiť, aby ste zo sebou začali niečo robiť, pokiaľ to človek sám nechce.

A tak to bolo aj so mnou. Ako každý som aj ja hľadal na internete zaručený recept na chudnutie, až som narazil na Svet zdravia. A tu sa začal...

-48 kg
Pobočka
Svet zdravia Trenčín

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

462 579
kg schudli klienti
93
pobočiek
214
špecialistov