Katarina Miškechová

Čo robím zle? Prečo nechudnem? ...veď pravidelne cvičím :(

pred

po

Čo robím zle? Prečo nechudnem? ...veď pravidelne cvičím :(

Kým som nenavštívila pobočku Sveta zdravia, tieto otázky som si kládla každý deň.

Cvičila som intenzívne 2x do týžďňa, robila iné športové aktivity a na váhe som stále stála. Schudla som max. 1kg týždenne, ktoré nebolo problém pribrať naspäť v priebehu ďalších dní. Okrem toho som mala tráviace problémy. . Priznám sa, že som skúsila viaceré diéty a očisťovacie kúry, ale žiadna mi nepomohla. Prečo?

Teraz to už viem

A to za pomoci Sveta zdravia. Konečne som našla riešenie na moje tráviace problémy a zhodenie pár kilečiek :) Najlepšie je na tom, že nemusím nezmyselne behať po obchodoch a zháňať nejaké špeciálne suroviny a rozmýšlať nad receptami. Chudnem hlavne v pohode a nepociťujem hlad. Na váhe som neschudla veľa, ale v centimetroch áno. Bolo to viditeľné už od začiatku. Prihovárajú sa mi ľudia, že ako som parádne schudla. V obchode si musím už konečne zvyknúť, že mám konfekčnú veľkosť menšiu o 2 čísla. Teší ma to, ale dôležité je, že sa mi upravili aj tie moje zdravotné ťažkosti. 

Vyskúšajte navštíviť Svet zdravia a určite neobanujete.

Pán Tužinský zo Sveta zdravia ma správne nasmeroval a som mu veľmi vďačná.

Tabuľka výsledkov

Katarina Miškechová

Vek: 41
Výška: 163 cm
-4.4 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 63.3 kg 58.9 kg
Obvod pásu 80.5 cm 72.5 cm

Môj špecialistaĎalší príbeh

pred

po

Štefan Linka

Pán Linka (51) za 5 mesiacov schudol 10 kg tuku, ale čo je najdôležitejšie, jeho pás je o 21 cm štíhlejší.

Svet zdravia som našiel na internete. Čo tomu predchádzalo? Ráno obúvanie a zaväzovanie šnúrok od topánok. Ten, kto to pozná, vie, aká je to...

-9 kg
Pobočka
Svet zdravia Dunajská Streda

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

487 383
kg schudli klienti
92
pobočiek
207
špecialistov