Iveta Hrebičíková

Cítim sa oveľa lepšie a verím, že budem i naďalej pokračovať

pred

po

Cítim sa oveľa lepšie a verím, že budem i naďalej pokračovať

Dlho som rozmýšľala, no nakoniec som sa rozhodla

Ahojte všetci priaznivci Svetu zdravia. Zdravím všetkých, ktorí Svet zdravia navštevujú, ale aj tých, ktorí sa iba rozhodujú a chodia okolo. Chcem sa s Vami podeliť o moje skúsenosti. Dlho som rozmýšľala, no nakoniec som sa rozhodla, skôr zo zvedavosti... Moje rozhodnutie nebolo kvôli zníženiu hmotnosti, dlho som sa cítila unavená, nafúknutá, ako balón, malátna, mala som problém s trávením...no proste, bez energie, bez života.

 

Upraviť stravu so Svetom zdravia bolo správnou voľbou

Už po prvej návšteve som bola milo prekvapená milým personálom Michalom a Luciou. Všetky obavy zo mňa spadli a porozprávala som svoje problémy. Nastala diagnostika a nastavenie môjho programu. Nebola to ľahká cesta, mnohokrát som to chcela vzdať, ale po povzbudzujúcich slovách tohto super teamu som to zvládla. Dnes môžem povedať, že to stálo za to. Samozrejme treba pevnú vôľu, ale stojí to za to. Po úprave môjho jedálnička a správnych cvikov, som po operácii krčnej chrbtice, sa cítim oveľa lepšie a verím, že budem pokračovať. Ďakujem Michalovi a Lucii, prajem veľa spokojných klientov a všetkým, ktorí sa rozhodnú túto neľahkú cestu absolvovať, držím palce a nevzdávajte sa. 

Tabuľka výsledkov

Iveta Hrebičíková

Vek: 49
Výška: 174 cm
-5.2 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 65.9 kg 60.7 kg
Obvod pásu 77 cm 75 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Jana Klotáková

„U mnohých ľudí nie sú problémové partie brucho, zadok či stehná, ale je to HLAVA“.

Prečo som navštívila Svet Zdravia?  Príčinou boli moje zdravotné problémy. Síce som sa začala „zdravšie“ stravovať, no po každom jedle...

-9 kg
Pobočka
Svet zdravia Žilina

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

519 588
kg schudli klienti
93
pobočiek
200
špecialistov