Iveta Hrebičíková

Cítim sa oveľa lepšie a verím, že budem i naďalej pokračovať

pred

po

Cítim sa oveľa lepšie a verím, že budem i naďalej pokračovať

Dlho som rozmýšľala, no nakoniec som sa rozhodla

Ahojte všetci priaznivci Svetu zdravia. Zdravím všetkých, ktorí Svet zdravia navštevujú, ale aj tých, ktorí sa iba rozhodujú a chodia okolo. Chcem sa s Vami podeliť o moje skúsenosti. Dlho som rozmýšľala, no nakoniec som sa rozhodla, skôr zo zvedavosti... Moje rozhodnutie nebolo kvôli zníženiu hmotnosti, dlho som sa cítila unavená, nafúknutá, ako balón, malátna, mala som problém s trávením...no proste, bez energie, bez života.

 

Upraviť stravu so Svetom zdravia bolo správnou voľbou

Už po prvej návšteve som bola milo prekvapená milým personálom Michalom a Luciou. Všetky obavy zo mňa spadli a porozprávala som svoje problémy. Nastala diagnostika a nastavenie môjho programu. Nebola to ľahká cesta, mnohokrát som to chcela vzdať, ale po povzbudzujúcich slovách tohto super teamu som to zvládla. Dnes môžem povedať, že to stálo za to. Samozrejme treba pevnú vôľu, ale stojí to za to. Po úprave môjho jedálnička a správnych cvikov, som po operácii krčnej chrbtice, sa cítim oveľa lepšie a verím, že budem pokračovať. Ďakujem Michalovi a Lucii, prajem veľa spokojných klientov a všetkým, ktorí sa rozhodnú túto neľahkú cestu absolvovať, držím palce a nevzdávajte sa. 

Iveta Hrebičíková

Vek: 49
Výška: 174 cm
-5.2 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 65.9 kg 60.7 kg
Obvod pásu 77 cm 75 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Zuzana Muthová

Až správna kombinácia potravín po metabolickej diagnostike mi zaručila výsledky, s ktorými som sýta, štíhlejšia, zdravšia a nadmieru spokojná.

Vždy som si striehla svoju hmotnosť Rokmi som sa zo 70, 72, 75 kg dostala na 78,6 kg. To číslo už bolo pre mňa varovanie: „Rob čosi so sebou!“...

-14 kg
Pobočka
Svet zdravia Považská Bystrica

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

533 086
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov