Zdenka Klabníková

Cítim sa lepšie a v nových stravovacích návykoch budem určite pokračovať

pred

po

Cítim sa lepšie a v nových stravovacích návykoch budem určite pokračovať

Dlhé roky som mala problém so svojou váhou

Cvičiť sa mi veľmi nechcelo a keď som upravila stravu – vypustila som chlieb, večer som nejedla, no váha aj tak dole nešla. V marci roku 2018 som natrafila na reklamu na internete, povedala som si, že to skúsim, keďže je to v Považskej Bystrici. Moja finančná situácia mi dovolila začať až o pol roka, rozhodla som sa pre 3 mesačný program.

Veľmi som sa bála, že nedokážem dodržať výživový plán

Povedala som si, že keď som za to dala peniažky, tak musím :) Za 3 mesiace som schudla 6 kg, dokázala som to. Cítim sa lepšie, mám z toho radosť. Určite sa budem ďalej takto stravovať. Výživový špecialista ma nasmeroval správnym smerom.

Na kontroly každé dva týždne som do Sveta zdravia vždy chodila s malou dušičkou, ale chodila som tam rada, bolo mi tam príjemne.

Rada odporučím Svet Zdravia a výživové poradenstvo pána Tužinského všetkým ženám aj mužom, ktorí chcú schudnúť a cítiť sa lepšie.

Keď budete chcieť, tak za pomoci Sveta zdravia to určite dokážete a nebudete na to sami. 

 

Zdenka K.

Tabuľka výsledkov

Zdenka Klabníková

Vek: 59
Výška: 155 cm
-6.2 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 87.5 kg 81.3 kg
Obvod pásu 110 cm 105.5 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Ľubomír Jágrik

Dávky liekov mi boli znížené o 50%!

Chcem sa poďakovať Svetu zdravia a špecialistovi Michalovi Tužinskému za odborný a profesionálny prístup.   Za pol roka som si osvojil...

-19 kg
Pobočka
Svet zdravia Považská Bystrica

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

519 588
kg schudli klienti
93
pobočiek
200
špecialistov