Zdenka Klabníková

Cítim sa lepšie a v nových stravovacích návykoch budem určite pokračovať

pred

po

Cítim sa lepšie a v nových stravovacích návykoch budem určite pokračovať

Dlhé roky som mala problém so svojou váhou

Cvičiť sa mi veľmi nechcelo a keď som upravila stravu – vypustila som chlieb, večer som nejedla, váha dole nešla. V marci roku 2018 som natrafila na reklamu na internete, povedala som si, že to skúsim, keďže je to v Považskej Bystrici. Moja finančná situácia mi dovolila začať až o pol roka, rozhodla som sa pre 3 mesačný program.

Veľmi som sa bála, že nedokážem dodržať výživový plán

Povedala som si, že keď som za to dala peniažky, tak musím :) Za 3 mesiace som schudla 6 kg, dokázala som to. Cítim sa lepšie, mám z toho radosť. Určite sa budem ďalej takto stravovať. Výživový špecialista ma nasmeroval správnym smerom.

Na kontroly každé dva týždne som do Sveta zdravia vždy chodila s malou dušičkou, ale chodila som tam rada, bolo mi tam príjemne.

Rada odporučím všetkým ženám aj mužom, ktorí chcú schudnúť a cítiť sa lepšie.

Keď budete chcieť, tak za pomoci Sveta zdravia to určite dokážete!

Tabuľka výsledkov

Zdenka Klabníková

Vek: 59
Výška: 155 cm
-6.2 kg
3 mesiacov
pred po
Hmotnosť 87.5 kg 81.3 kg
Obvod pásu 110 cm 105.5 cm

Môj špecialistaĎalší príbeh

pred

po

Nikolas Zuzčak

Nech robíte čokoľvek, nevzdávajte sa!

Ahoj, ja som Nikolas (12) a chcel by som sa prihovoriť k tým mladším, ktorý bojujú s nadváhou a chcú schudnúť. Zo začiatku to pôjde ťažšie, ale keď...

-7 kg
Pobočka
Svet zdravia Žilina

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

495 409
kg schudli klienti
92
pobočiek
203
špecialistov