Zuzana Muthová

Až správna kombinácia potravín po metabolickej diagnostike mi zaručila výsledky, s ktorými som sýta, štíhlejšia, zdravšia a nadmieru spokojná.

pred

po

Až správna kombinácia potravín po metabolickej diagnostike mi zaručila výsledky, s ktorými som sýta, štíhlejšia, zdravšia a nadmieru spokojná.

Vždy som si striehla svoju hmotnosť

Rokmi som sa zo 70, 72, 75 kg dostala na 78,6 kg. To číslo už bolo pre mňa varovanie: „Rob čosi so sebou!“ Predchádzajúce diéty nezaberali a v tom čase som si na internete našla informácie o zdravej výžive vo Svete zdravia. Prvým krokom bolo rozhodnutie, že si dám urobiť diagnostiku. A potom sa rozhodnem, čo ďalej. 

Pustila som sa do chudnutia so Svetom zdravia

Už na prvom aprílovom sedení s nutričným špecialistom Michalom som sa rozhodla zdravo chudnúť. Mojím cieľom bolo zbaviť sa 5 kilogramov. Pochybnosti mojich detí, či som sa rozhodla ísť správnou cestou, sa rozplynuli, keď videli môj jedálniček a ocenili nové recepty, na ktorých si cez víkendy pochutia aj ony. 

Obohatila som svoj jedálniček o nové potraviny a priaznivé výsledky sa dostavili

Prekvapilo ma, že mnohé odporúčané potraviny som dobre poznala a v mojej kuchyni nechýbali, niektoré som doplnila najmä o celozrnné a kyslomliečne výrobky. Pribudli každý týždeň čerstvé ryby a veľa veľa zeleniny.Za prvé dva týždne som zhodila 2 kilogramy a postupne sa moje výsledky priaznivo upravovali do zelených políčok! Dnes, po polroku, na sebe nosím o 13,6 kg menej a na váhe svieti neuveriteľných 65 kg a cítim sa oveľa lepšie a zdravšie. Zmizli „kosti“ v bruchu pri zaväzovaní šnúrok, pri pohľade do zrkadla už nevidím „to jelito“…, brucho sa sploštilo, ubudli nadbytočné centimetre. 

Tabuľka výsledkov

Zuzana Muthová

Vek: 68
Výška: 166 cm
-13.5 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 78.5 kg 65 kg
Obvod pásu 109 cm 93.5 cm

Môj špecialistaĎalší príbeh

pred

po

Ján Lašo

Pán Ján zhodil počas šiestich mesiacov vo Svete zdravia 27 kg.

Odmalička som mal vrodené predispozície a sklony k vyššej hmotnosti. Trpel som detskou obezitou, čo ma neskôr priviedlo k rôznym diétnym...

-28 kg
Pobočka
Svet zdravia Nitra

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

495 409
kg schudli klienti
92
pobočiek
203
špecialistov