Zuzana Muthová

Až správna kombinácia potravín po metabolickej diagnostike mi zaručila výsledky, s ktorými som sýta, štíhlejšia, zdravšia a nadmieru spokojná.

pred

po

Až správna kombinácia potravín po metabolickej diagnostike mi zaručila výsledky, s ktorými som sýta, štíhlejšia, zdravšia a nadmieru spokojná.

Vždy som si striehla svoju hmotnosť

Rokmi som sa zo 70, 72, 75 kg dostala na 78,6 kg. To číslo už bolo pre mňa varovanie: „Rob čosi so sebou!“ Predchádzajúce diéty nezaberali a v tom čase som si na internete našla informácie o zdravej výžive vo Svete zdravia. Prvým krokom bolo rozhodnutie, že si dám urobiť diagnostiku. A potom sa rozhodnem, čo ďalej. 

Pustila som sa do chudnutia so Svetom zdravia

Už na prvom aprílovom sedení s nutričným špecialistom Michalom som sa rozhodla zdravo chudnúť. Mojím cieľom bolo zbaviť sa 5 kilogramov. Pochybnosti mojich detí, či som sa rozhodla ísť správnou cestou, sa rozplynuli, keď videli môj jedálniček a ocenili nové recepty, na ktorých si cez víkendy pochutia aj ony. 

Obohatila som svoj jedálniček o nové potraviny a priaznivé výsledky sa dostavili

Prekvapilo ma, že mnohé odporúčané potraviny som dobre poznala a v mojej kuchyni nechýbali, niektoré som doplnila najmä o celozrnné a kyslomliečne výrobky. Pribudli každý týždeň čerstvé ryby a veľa veľa zeleniny.Za prvé dva týždne som zhodila 2 kilogramy a postupne sa moje výsledky priaznivo upravovali do zelených políčok! Dnes, po polroku, na sebe nosím o 13,6 kg menej a na váhe svieti neuveriteľných 65 kg a cítim sa oveľa lepšie a zdravšie. Zmizli „kosti“ v bruchu pri zaväzovaní šnúrok, pri pohľade do zrkadla už nevidím „to jelito“…, brucho sa sploštilo, ubudli nadbytočné centimetre. 

Tabuľka výsledkov

Zuzana Muthová

Vek: 69
Výška: 166 cm
-13.5 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 78.5 kg 65 kg
Obvod pásu 109 cm 93.5 cm

Môj špecialista


Ďalší príbeh

pred

po

Alena Šporíková

S váhou som bojovala už veľmi dlho.

Samej sa mi to veľmi nedarilo a preto som sa rozhodla vyhľadať odbornú pomoc. Najviac ma oslovil „Svet zdravia“ a nakoniec som si ...

-17 kg
Pobočka
Svet zdravia Trenčín

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

523 375
kg schudli klienti
93
pobočiek
198
špecialistov