Zdenka Guťanová

Aj po skončení programu moja hmotnosť klesá stále dolu

pred

po

Aj po skončení programu moja hmotnosť klesá stále dolu

Svet zdravia prišiel v tom správnom momente

Svet zdravia som objavila na internete práve v momente, keď som si povedala, že musím so sebou niečo urobiť. Vážila som už toľko, čo môj manžel. Skúšala som už aj predtým rôzne diéty, vynechanie pečiva, no výsledok sa nedostavil žiadny.

Za 12 mesiacov sa mi podarilo schudnúť 30 kg

Po prvej konzultácii s Lenkou som sa rozhodla pre ročný program. Môžem povedať, že za tých 12 mesiacov sa mi vďaka motivácii, podpore a priateľskému prístupu Ing. Lenky Ružovej podarilo schudnúť neuveriteľných 30 kg.

Zmena života bez "jojo" efektu

Zmenil sa mi nielen šatník, ale aj denné aktivity, záujmy a hlavne sa zlepšil môj zdravotný stav. Od začiatku „mojej cesty“ prešlo už 18 mesiacov a ja môžem povedať, že žiadny JOJO efekt sa nedostavil. Práve naopak, hmotnosť mi klesá stále dolu.

Ďakujem Leni za všetko!  

Zdenka Guťanová

Vek: 33
Výška: 163 cm
-30.0 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 86.4 kg 56.4 kg
Obvod pásu 95 cm 66 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Blanka Ftáčková

Návšteva Sveta zdravia – správna voľba

Už dlho som počúvala o tejto metóde chudnutia Avšak vôbec som tomu nejako neverila. Presvedčilo ma, keď začala chodil kolegynka do Sveta...

-6 kg
Pobočka
Svet zdravia Malacky

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

533 086
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov