Zdenka Guťanová

Aj po skončení programu moja hmotnosť klesá stále dolu

pred

po

Aj po skončení programu moja hmotnosť klesá stále dolu

Svet zdravia prišiel v tom správnom momente

Svet zdravia som objavila na internete práve v momente, keď som si povedala, že musím so sebou niečo urobiť. Vážila som už toľko, čo môj manžel. Skúšala som už aj predtým rôzne diéty, vynechanie pečiva, no výsledok sa nedostavil žiadny.

Za 12 mesiacov sa mi podarilo schudnúť 30 kg

Po prvej konzultácii s Lenkou som sa rozhodla pre ročný program. Môžem povedať, že za tých 12 mesiacov sa mi vďaka motivácii, podpore a priateľskému prístupu Ing. Lenky Ružovej podarilo schudnúť neuveriteľných 30 kg.

Zmena života bez "jojo" efektu

Zmenil sa mi nielen šatník, ale aj denné aktivity, záujmy a hlavne sa zlepšil môj zdravotný stav. Od začiatku „mojej cesty“ prešlo už 18 mesiacov a ja môžem povedať, že žiadny JOJO efekt sa nedostavil. Práve naopak, hmotnosť mi klesá stále dolu.

Ďakujem Leni za všetko!  

Tabuľka výsledkov

Zdenka Guťanová

Vek: 32
Výška: 163 cm
-30.0 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 86.4 kg 56.4 kg
Obvod pásu 95 cm 66 cm

Moja špecialistkaĎalší príbeh

pred

po

Anežka Micsinszká

Vďaka dcéram žijem opäť plnohodnotný život

Do Sveta Zdravia som sa dostala vďaka mojim dvom dcéram, ktoré navštívili poradňu kvôli diagnostike. Boli uchvátené konceptom poradne a tak som si...

-23 kg
Pobočka
Svet zdravia Košice

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

462 579
kg schudli klienti
93
pobočiek
214
špecialistov