Pavol Grega

Aby zdravotné problémy neboli výhovorkou, ale dôvodom na zmenu

pred

po

Aby zdravotné problémy neboli výhovorkou, ale dôvodom na zmenu

Už ako dieťa som mal problémy so srdcom, diagnóza znela vrodená chyba – aortálna stenóza. Moja hmotnosť bola, povedal by som, v norme, ale vekom sa to začalo meniť. V dospelosti sa moje zdravotné problémy zhoršili, a tak som musel absolvovať operáciu srdca. Následne mi voperovali trvalý kardiostimulátor a umelú srdcovú aortálnu chlopňu, lebo moje srdce nevládalo. Mal som a stále mám preto obmedzené pohybové možnosti. Žiadne namáhavé športy. Pred operáciou som vážil 86 kg – po operácii som v priebehu pár mesiacov pribral na 99 kg. A tak som povedal: „Dosť!“ Keďže pohyb mám obmedzený, jediné, čo som potreboval upraviť, bola strava. A tak moje kroky viedli do Sveta zdravia. Vedel som, že je potrebné upraviť stravu, nevedel som však ako mám jesť. Po prvej konzultácii mi bolo jasné, že to je to, čo potrebujem. Naučiť sa jesť tak, aby som schudol, ale zdravo a hlavne pod kontrolou, nakoľko beriem lieky a som kontrolovaný kardiológom. Bola a je to zmena v jedení, ale výsledok stojí za to. Teraz mám o 17 kg menej, cítim sa ľahšie a po zdravotnej stránke oveľa lepšie.

 

Vďaka kolektívu Sveta Zdravia v Prešove.

 

Pavol Grega 

 

Pozn. Sveta zdravia: Vzhľadom na to, že pán Grega má kardiostimulátor nebolo možné urobiť celkovú diagnostiku (pomer tuku, svalov, viscerálny tuk...). 

Pás: zo 104 cm na 91 cm

Boky: zo 117 cm na 99 cm

Pavol Grega

Vek: 42
Výška: 184 cm
-17.5 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 99.6 kg 82.1 kg
Obvod pásu 104 cm 91 cm

Moja špecialistka


Ďalší príbeh

pred

po

Jana Poláková

Pani Janka zatiaľ schudla vo Svete zdravia takmer 11 kg a stále s nami pokračuje ďalej :)

Chudnite pomocou nutričnej typológie - táto reklama v regionálnych novinách ma oslovila. Ale aj tak som si povedala, že som už toho vyskúšala...

-12 kg
Pobočka
Svet zdravia Nitra

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

537 404
kg schudli klienti
90
pobočiek
86
špecialistov