Výživa pre zdravie a kondíciu

Vaša výživa je vaše zdravie

Zlepšenie kondície či zdravia - to je tá najlepšia motivácia pre návštevu Sveta zdravia. Naša unikátna metabolická diagnostika KNT od RNDr. Petra Fořta CSc. vám umožní nastaviť svoje stravovanie tak, aby ste sa cítili lepšie. Prečo neupraviť jedálníček, keď to urobí radosť Vám aj Vášmu organizmu?

Diagnostika

Používame viacstupňovú diagnostiku umožňujúcu aj biochemické vyšetrenie krvi. Vďaka tomu zistíme, aký je váš stav a ako vám môžeme pomôcť.

Riadenie zmeny

Žiadna zmena neprebehne sama. Aj zmeny pre zlepšenie zdravia či kondície vyžadujú určité úsilie. Máme vypracovaný detailný plán opakovanej starostlivosti, diagnostiky a monitoringu výsledkov, aby sme vám na ceste k zlepšeniu mohli efektívne pomôcť. Navyše máte k dispozícii cvičebné videá, ktoré prispôsobujeme podľa vášho aktuálneho stavu, veku aj pohlaviu.

Základná diagnostika a konzultácia

Pokiaľ ide o zdravie, neoplatí sa nič odkladať. Prídite do jednej z našich poradní na základnú diagnostiku a pri následnej konzultácii s našim výživovým špecialistom sa hneď dozviete, aké máte možnosti.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika a zloženie organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálníček

Na záver obdržíte vzorový jedálníček, ale hlavne získáte základné odporúčania a možnosti následného riešenia vášho zdravia a kondície. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov