Základná diagnostika organizmu

Keď chcete nájsť riešenie, musíte najprv dokonale poznať problém. K tomu nám slúži základná diagnostika rozšířená o ďalšie možnosti vyšetrenia.

Hneď pri prvej návšteve Sveta zdravia zistíte základné zloženie svojho organizmu:

  • množstvo svalov a kostí
  • objem tuku podkožného aj viscerálneho (vnútorný tuk)
  • úroveň hydratácie
  • metabolický vek, alebo na koľko sa cíti vaše telo
  • a v neposlednom rade aj informáciu o tom, ako by ste mali vyššie uvedené hodnoty upraviť

Vedeli ste napríklad, že 15 kg nadváhy vás môže pripraviť aj o 10 rokov života? K základnej diagnostike využívame profesionálny prístroj Tanita, certfifikovaný pre použitie v zdravotníctve. Tým je zaistená vysoká presnosť meraní, a hlavne v dlhodobých programoch tak dokážeme detailne monitorovať vaše pokroky.

Základná diagnostika a konzultácia

Pokiaľ ide o zdravie, nevyplatí sa nič odkladať. Prídite do jednej z našich poradní na základnú diagnostiku a pri následnej konzultácii s naším výživovým špecialistom sa hneď dozviete, aké máte možnosti.

Získate

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálníček

Na záver obdržíte vzorový jedálníček, ale hlavne získate základné odporúčania a možnosti následného riešenia vášho zdravia a kondície. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

529 729
kg schudli klienti
91
pobočiek
192
špecialistov