Výživa pre športovcov

O krok napred pred súpermi

Žiadne reči! Športový výkon je až z 30 % ovplyvnený výživovým plánom. Ak ste naozaj športovec, tak viac už vedieť nepotrebujete. Prídite za našimi výživovými špecialistami, oni si to už s vami vyladia.

Špeciálny program pre športovcov

Organizmus vystavovaný opakovanej športovej záťaži vykazuje celú radu špecifík. Preto máme pripravený špeciálny program, ktorý pomáha športovcom k lepšiemu výkonu aj zdraviu. Program pre športovcov spracovávajú len výživoví špecialisti, ktorí majú dostatočné skúsenosti a potrebné vzdelanie.

Prémiové doplnky SUNKINS

U nás máte k dispozícii prémiové potravinové doplnky a potraviny od firmy SUNKINS, ktorých sme výhradným distribútorom pre SR. Výrobky tejto spoločnosti patria k úplnej špičke na trhu, kedy samotným výrobcom je garantovaná účinnosť.

Základná diagnostika a konzultácia

Tu štartujeme. Zistíme, ako na tom ste, čo potrebujete, kde je vaše slabé miesto. Analyzujeme základné údaje, ktoré nám poskytnete a navrhneme cestu ako ďalej.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre užitie v zdravotníctve. Presné výsledky sú absolútnym základom k pochopeniu fungovania organizmu.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista s odbornosťou na športovú výživu vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť body, ktoré povedú k lepšiemu pochopeniu vašej situácie.

Odporúčania, možnosti riešenia

Získate základné odporúčania ako postupovať ďalej, ale kvoli tomu športovci do Sveta zdravia nechodia. V prvom rade sa dozviete o našich dlhodových výživových programoch a systéme fungovania našej metabolickej diagnostiky KNT. Vy sa potom rozdhodnete, či je to cesta pre vás.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov