Výživa detí

Dajme šancu našim deťom

Nadváha, obezita, prípadne podvýživa či iné problémy s výživou, sú dnes fenoménom aj medzi deťmi čo potvrdzujú štatistiky nadváhy a obezity. Len asi každé štvrté dieťa trpiace nadváhou má v dospelosti šancu mať normálnu váhu. A to je hlavný dôvod, prečo sme pripravili špeciálny program pre deti. Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Starostlivosť, vedenie a podpora

Naši výživoví špecialisti sú špeciálne školení, aby vás a vášho potomka správne previedli celým programom Sveta zdravia, na jeho konci je vytúžený výsledok. Vedenie programu s deťmi je úplne iné ako ostatné služby, a tak kladieme dôraz na maximálnu mieru porozumenia a prakticky využiteľné návody a odporúčania.

Starostlivosť zdarma

Vieme, že stravovanie detí je ovplyvnené hlavne rodičmi. Preto sme pripravili zvýhodnenú ponuku. Vstúpte do jedného z našich programov priamo vy, ako rodič - vášmu dieťaťu dáme celú starostlivosť zdarma, a to v rovnakom rozsahu, ako náleží aj vám.

Základná diagnostika a konzultácia

Aby ste sa mohli správne rozhodnúť, potrebujete dostatok kvalitných informácii. Množstvo dôležitých informácii sa dozviete u nás približne počas jednej hodiny. Príďte so svojím potomkom včas a dajte mu šancu na pevnejšie zdravie a lepší život.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesinálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre využitie v zdravotníctve. Zistíme tak základnú úroveň problému, ktorý následne budete so svojim dieťaťom riešiť.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami a vaším dieťaťom sa pokúsi nájsť optimálne riešenie tak, aby bolo atraktívne pre vašu dcéru či syna, a zároveň, aby bolo únosné pre vás samotných.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálníček

Na záver vám dáme vzorový jedálniček, ale hlavne získate základné odporúčania a možnosti a plán riešení. Potom už sa musíte rozhodnúť sami, aj keď tu je to veľmi náročné, nerozhodujete sa predsa len sami za seba.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov