Výživa detí

Dajme šancu našim deťom

Nadváha, obezita, ale aj podvýživa či iné problémy s výživou, sú dnes, bohužiaľ, fenoménom aj medzi deťmi. Napríklad štatistiky nadváhy a obezity sú neúprosné. Len asi každé štvrté dieťa s týmito problémami má v dospelosti šancu mať normálnu váhu. A to je hlavný dôvod, prečo sme pripravili špeciálny program pre deti.

Starostlivosť, vedenie a podpora

Naši výživoví špecialisti sú špeciálne školení, aby vás a vášho potomka správne previedli celým programom Sveta zdravia, na jeho konci je vytúžený výsledok. Vedenie programu s deťmi je úplne iné ako ostatné služby, a tak kladieme dôraz na maximálnu mieru porozumenia a prakticky využitelné návody a odporúčania.

Starostlivosť zdarma

Vieme, že stravovanie detí je ovplyvnené hlavne rodičmi. Preto sme pripravili zvýhodnenú ponuku. Vstúpte do jedného z našich programov priamo vy, ako rodič - vášmu dieťaťu dáme cel'ú starostlivosť zdarma, a to v rovnakom rozsahu, ako náleží aj vám.

Základná diagnostika a konzultácia

Aby ste sa mohli správne rozhodnúť, potrebujete dostatok kvalitných informácii. Množstvo dôležitých informácii sa dozviete u nás približne počas jednej hodiny. Príďte so svojím potomkom včas a dajte mu šancu na pevnejšie zdravie a lepší život.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesinálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre využitie v zdravotníctve. Zistíme tak základnú úroveň problému, ktorý následne budete so svojim dieťaťom riešiť.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami a vaším dieťaťom sa pokúsi nájsť optimálne riešenie tak, aby bolo atraktívne pre vašu dcéru či syna, a zároveň, aby bolo únosné pre vás samotných.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálníček

Na záver vám dáme vzorový jedálníček, ale hlavne získate základné odporúčania a možnosti a plán riešení. Potom už sa musíte rozhodnúť sami, aj keď tu je to veľmi náročné, nerozhodujete sa predsa len sami za seba.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

462 579
kg schudli klienti
93
pobočiek
214
špecialistov