Priberanie na váhe

Zdravie vďaka správnej hmotnosti

Všetko musí byť v rovnováhe. Dokonca aj telesný tuk je potrebný, aj keď zo všetkých strán počujeme, ako sa ho zbaviť a odbúrať ho. Tuk ale plní v organizme celú radu dôležitých funkcií, ktoré sú pre nás životne dôležité. Ak bojujete s nízkou hmotnosťou, môže to pre vás znamenať celú radu zdravotných komplikácií, preto je dôležité telu pomôcť kvalitným stravovacím plánom.

Diagnostika

Základný mix diagnostických metód nám umožní stanoviť primárne odporúčania a ponúknuť optimálnu cestu k dosiahnutie vašich cieľov.

Sme v tom s vami

Opakované konzultácie a monitorovanie výsledkov dávajú šancu každému, kto to so sebou myslí vážne. My sme pripravení vám pomôcť. Staneme sa vaším trénerom pri ceste za lepším zdravím.

Základná diagnostika a konzultácia

Dodajte si odvahu a prídite do Sveta zdravia zistiť svoj stav. Sme si istí, že vás prekvapíme našimi možnosťami aj ojedinelým systémom.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika a zloženie organizmu.

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve. Presnosť meraní je pri preberaní na váhe absolútne kľúčová.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešenia

Na záver vám navrhneme základné odporúčania a možnosti, ako je možné situáciu riešiť práve vo Svete zdravia. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.

Objednajte sa

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút a teraz stojí akčných 7,90€ (akčná cena platí pre prvú návštěvu klienta v poradni).

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.

Kde nás nájdete

Svet zdravia v číslach

532 896
kg schudli klienti
91
pobočiek
190
špecialistov